Чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради

опубликовано 27.11.2019 в 09:28

«18.12.2019 о 1000 в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання до розгляду:

1) про затвердження Плану основних заходів виконавчих органів Мирноградської міської ради на 2020 рік.

Доповідач Людмила Прокопенко – завідувач сектору з організаційної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

2) про план роботи виконавчих органів Мирноградської міської ради на Iквартал 2020 року.

3) про затвердження графіку особистого прийому громадян керівництвом Виконавчого комітету Мирноградської міської ради та секретарем міської ради на 2020 рік.

Доповідач Олена Солощенко – начальник Відділу «Контактний центр» Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.

Оголошення для населення