Засідання чергової сесії Мирноградської міської ради VII-го скликання

опубликовано 28.12.2017 в 08:24

17.01.2018 о 10.00 годині у залі засідань Виконавчого комітету міської ради відбудеться засідання чергової сесії Мирноградської міської ради VII-го скликання.

Порядок денний:

1) про внесення змін до рішення міської ради «Про міський бюджет міста Мирноград на 2018 рік».

Доповідач: Сущенко І.В., начальник Фінансового управління Мирноградської міської ради;

2) про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Мирноград на 2018 рік.

3) про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території, що обслуговується за 2017 рік.

Доповідач: Алешкевич Р.П,. т.в.о.начальника Мирноградського відділення поліції Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області.

4) про стан виконання програми «Правопорядок – 2016-2017».

Доповідач: Алешкевич Р.П., т.в.о.начальника Мирноградського відділення поліції Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області.

5) про прийняття статуту палацу культури «Україна».

Доповідач: Черкашина ОВ., начальник відділу культури Мирноградської міської ради. 6) про хід виконання Програми «Культурна спадщина м.Мирноград на 2017-2021 роки» за 2017 рік.

7) про хід виконання програми розвитку бібліотек Димитровської ЦБС на 2016-2020 роки за 2017 рік.

Оголошення для населення