Оголошення для населення

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника Відділу культури Мирноградської міської ради

06.09.2019 13:35

Оголошується конкурс:

Виконавчий комітет Мирноградської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника Відділу культури Мирноградської міської ради.

Вимоги до конкурсантів:

- освіта вища (музичне мистецтво);

- вільне володіння українською мовою;

- стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 5 років або стаж роботи за фахом в інших сферах на керівних посадах не менше 7 років не менш як п’ять років.

Особам, бажаючим взяти участь у конкурсі, документи надати протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Документи приймаються до 05 жовтня 2019 року. За довідками звертатися за адресою: вул.Центральна, 9, кабінет № 23, м.Мирноград, додаткову інформацію з питань функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в кабінеті № 14 або за телефоном 6-11-22.