Оголошення для населення

Поіменне голосування 78-ї позачергової сесії

25.05.2020 16:48

Поіменне голосування 78-ї позачергової сесії

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 78-ї позачергової сесії Мирноградської міської ради VII-го скликання та поіменне голосування

1. Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 24.12.2019 № VII/71-1 «Про міський бюджет міста Мирноград на 2020 рік».

Доповідач: Ірина Сущенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління.

2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Мирноград Донецької області на 2020 рік.

3.Про надання згоди на прийняття докомунальної власності територіальноїгромади міста Мирноград Донецької областітранспортного засобу.

Орієнтовний графік проведення засідань постійних депутатських комісій, депутатського дня та чергової сесії Мирноградської міської ради VII скликання

22.05.2020 08:08

02.06.2020 13:00 Постійна комісія з питань з освіти, культури, духовності, молоді, фізкультури та спорту.

14:30 Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, екології, охорони довкілля та благоустрою.

16:00 Постійна комісія з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, надання послуг і транспорту.
03.06.2020 13:00 Постійна комісія з питань містобудування, будівництва і земельних відносин.

14:30 Постійна комісія з питань правового захисту населення, законності, правопорядку, свободи слова та депутатської етики.

Чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради

22.05.2020 08:05

Чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради

«17.06.2020 о 1000 в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання до розгляду:

1) про стан роботи зі зверненнями громадян в Управлінні соціального захисту населення Мирноградської міської ради за 2019рік та I квартал 2020 року.

Доповідач Світлана Вострикова – начальник Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради;

2) про план роботи виконавчих органів Мирноградської міської ради на III квартал 2020 року.

Доповідач Людмила Прокопенко – начальник організаційного відділу Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.