Оголошення для населення

Про скликання чергового засідання виконкому

19.09.2018 09:17

Про скликання чергового засідання виконкому

«17.10.2018 о 1000 в залі засідань міської радивідбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання до розгляду:

1) про стан розрахунків підприємств міста по страхових внесках до Пенсійного фонду України за 9 місяців 2018 року.

Доповідач Руденко С.В. – начальник відділу економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

2) про підсумки роботи зі зверненнями громадян у Виконавчому комітеті Мирноградської міської ради та на підприємствах міста за 9 місяців 2018 року.

Доповідач Солощенко О.Є. – начальник відділу «Контактний центр» Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

3) про виконання службою у справах дітей Виконавчого комітету Мирноградської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади з питань захисту прав дітей за 9 місяців 2018 року.

Доповідач Смикова Г.А. – начальник служби у справах дітей Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.