Оголошення про затвердження списку присяжних

опубликовано 04.02.2020 в 08:52

Оголошення

Відповідно до ст. 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» для затвердження списку присяжних територіальне управління Державної судової адміністрації України звертається з поданням до відповідних місцевих рад, які формують і затверджують у кількості, зазначеній у поданні, список громадян, які постійно проживають на територіях, на які поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, відповідають вимогам статті 65 цього Закону і дали згоду бути присяжними. Список присяжних затверджується на три роки і переглядається в разі необхідності за поданням територіального управління Державної судової адміністрації України.

Відповідно до вимог ст. 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»:

1. Присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, якщо інше не визначено законом.

2. Не включаються до списків присяжних громадяни:

1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

3) які мають незняту чи непогашену судимість;

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

7) особи, які не володіють державною мовою.

Враховуючи вищенаведене, з метою своєчасного формування та затвердження списку присяжних, пропонуємо до 06 березня 2020 року надати пропозиції щодо включення до складу присяжних до юридичного відділу Виконавчого комітету Мирноградської міської ради: вул. Центральна, буд. 9 м. Мирноград, кабінет № 31, з наступними документами:

1) заява-згода ( у довільній формі) бути присяжним;

2) ксерокопія паспорту громадянина України (1-2 сторінка (3-6 за наявності відміток), 11 сторінка (12-16 за наявності відміток) або копія паспорта громадянина України у вигляді ID-картки;

3) довідка про відсутність незнятої чи непогашеної судимості;

4) довідку про відсутність хронічних психічних чи інших захворювань;

5) копію трудової книжки та документа про освіту.

Додаткову інформацію можна отримати в юридичному відділі Виконавчого комітету Мирноградської міської ради (кабінет № 31) або за телефоном (06239)63130.

Оголошення для населення