Оголошується конкурс «Створимо своє місто привабливим разом!»

опубликовано 11.02.2020 в 17:33

За ініціативою міського голови Олександра Брикалова проводиться конкурс з метою сприяння розвитку малого та середнього бізнесу на території міста, виховання активної життєвої позиції серед молоді, надання можливості молодим талантам розвивати свій підприємницький хист, формувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, сприяння цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності, виявлення найбільш успішних суб’єктів малого та середнього підприємництва, які домоглися значних досягнень, виявлення, заохочення та розповсюдження передового досвіду найбільш ефективно працюючих суб’єктів малого та середнього підприємництва, покращення рівня взаємодії підприємницької діяльності з органами місцевого самоврядування.

Конкурс проводиться у 2 етапи:

І етап на тему: «Підприємництво Мирнограда очима дітей» проводиться з 03.02.2020 по 01.04.2020.

Учасниками І етапу Конкурсу можуть бути діти та молодь у віці від 6 до 18 років (включно), які навчаються та проживають на території м. Мирноград.

Роботи оцінюються в двох вікових категоріях, відбірковий тур яких проводиться на базі відділу освіти Мирноградської міської ради за номінаціями:

1) І вікова категорія – від 6 до 12 років за номінацією «Образотворче мистецтво» за темою: «Портрет юного підприємця».

2) ІІ вікова категорія – від 12 до 18 років за номінацією «Мультимедійний ролик «Підприємницький розвиток» за темами: «Якщо я б став міським головою, тоді …», «Якщо б я відкрив свою справу, тоді…».

ІІ етап на тему: «Гордість міста Мирноград» проводиться з 04.05.2020 по 31.07.2020.

У ІІ етапі Конкурсу можуть взяти участь повнолітні громадяни України, у тому числі які є власниками малих підприємств або підприємці - фізичні особи, що зареєстровані у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (згідно з Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань») у місті Мирноград.

Висування кандидатур на присвоєння звання «Гордість міста Мирноград» може здійснюватися трудовими колективами, громадськими організаціями, осередками політичних партій, об’єднаннями громадян іншими категоріями населення та організаційними спілками, тощо.

Номінації ІІ етапу Конкурсу:

1) «Героїчний вчинок міста»;

2) «Меценатство. Милосердя. Благодійність.»;

3) «Юний талант. Активна молодь»;

4) «Кращий платник податків малого та середнього бізнесу»;

5) «Відкриття року»;

6) «Новинка року»;

7) «Дбайливий господар».

За детальною інформацією можна звернутися за адресою: вул. Центральна 9, відділ економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради (каб.27). З положенням про проведення міського конкурсу «Створюємо своє місто привабливим разом!» можна ознайомитись за посиланням http://dimitrov-rada.gov.ua/public-information/do...