Архів новин та подій

Обсяг дохідної частини обласного бюджету на 2019 рік з урахуванням трансфертів з державного бюджету прогнозується у сумі 11 327 722 грн

20.12.2018 09:55

Проект обласного бюджету на 2019 рік Донецька облдержадміністрація затвердила в листопаді 2018 року.

За словами директора департаменту фінансів Донецької облдержадміністрації Михайла Скарги, протягом 2017 року надходження власних коштів і закріплення доходів до загального фонду місцевих бюджетів області збільшилося на 30% або на 1,8 млрд грн, в тому числі надходження податків на доходи фізичних осіб зросли на понад 27%, або на 1,1 млрд грн.

Минулого тижня Бахмут витратив 10,32 тис. грн на допомогу малозахищеному населенню

20.12.2018 09:53

Cубвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 10,32 тис. грн.

У Краматорську пройшов форум «Громадянське суспільство Донеччини»

20.12.2018 09:51

У Краматорську пройшов форум «Громадянське суспільство Донеччини»

У Краматорську пройшов форум «Громадянське суспільство Донеччини», у якому взяли участь представники Донецької облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, громадськості та ЗМІ.

На Донеччині діти-сироти і багатодітні родини отримали квартири та автомобілі

18.12.2018 16:17

На Донеччині діти-сироти і багатодітні родини отримали квартири та автомобілі

У Краматорську напередодні дня Святого Миколая голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць вручив автомобілі й будинок багатодітним родинам, та квартири дітям-сиротам.

Марина Порошенко: Донеччина стала символом боротьби за незалежність

18.12.2018 16:09

Марина Порошенко: Донеччина стала символом боротьби за незалежність

Під час робочого візиту на Донеччину дружина Президента України Марина Порошенко, очільник Донецької області Олександр Куць та народний депутат України Артур Герасимов поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам теракту 13 січня 2015 року на блокпосту «Волноваха»

Перша леді України передала 30 тисяч підручників для школярів Донецької області

18.12.2018 16:06

Перша леді України передала 30 тисяч підручників для школярів Донецької області

Дружина Президента України Марина Порошенко під час візиту до Волновахи та Маріуполя передала перші 16 тисяч підручників для місцевих шкіл. Загалом у рамках реалізації проекту Фонду Порошенка «Україна – єдина» придбано 30 тисяч сучасних підручників на загальну суму 2,2 млн гривень.

ПЕРЕВІРИТИ СВІЙ СТРАХОВИЙ СТАЖ МОЖНА НА ВЕБ-ПОРТАЛІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

18.12.2018 11:37

ПЕРЕВІРИТИ СВІЙ СТРАХОВИЙ СТАЖ МОЖНА НА ВЕБ-ПОРТАЛІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Природною є потреба пересічного громадянина, особливо передпенсійного віку, ознайомитись із накопиченими у Пенсійному фонді даними. Кожен працюючий має можливість дистанційно через веб-портал Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua) перевірити чи своєчасно і чи в повному обсязі роботодавець сплачує за нього внески (з моменту впровадження персоніфікованого обліку, тобто з 2000 року), адже період сплати цих внесків і їхрозмір безпосередньо впливають на величину майбутньої пенсії.

Олександр Куць та Голова ДСНС України підписали Меморандум про співпрацю

17.12.2018 09:12

Олександр Куць та Голова ДСНС України підписали Меморандум про співпрацю

Сьогодні у Краматорську відбулася зустріч голови Донецької облдержадміністрації Олександра Куця з головою ДСНС України Миколою Чечоткіним, в ході якої був підписаний Меморандум про співпрацю. Цим Меморандумом обумовлено співпрацю щодо здійснення соціально-економічних перетворень у Донецькій області, підвищення громадянських цінностей, розбудови ефективної системи цивільного захисту у регіоні. Інтересам кожної зі сторін відповідає спільна і узгоджена реалізація заходів з розбудови цивільного захисту в ОТГ Донецької області, що передбачає залучення зацікавлених сторін та громадянського суспільства до процесу реформ.