Архів новин та подій

Розпорядженням міського голови від 05.06.2019 № 136р

07.06.2019 10:35

Розпорядженням міського голови від 05.06.2019 № 136р

Розпорядженням міського голови від 05.06.2019 № 136р проведено повідомну реєстрацію колективного договору Управління Державної казначейської служби України в м. Мирнограді Донецької області.

Колективні договори для реєстрації необхідно подавати до Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради, що знаходиться за адресою: вул. Л.Чайкіної, 32, к. 10, контактний телефон 7-60-40.

Покровсько-Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області: надходження до бюджетів за 5 місяців 2019 року перевищили 1,6 мільярда гривень

06.06.2019 15:15

Від платників території обслуговування Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області протягом 5 місяців 2019 року до бюджетів усіх рівнів надійшло 1 650,6 млн грн., що на 22,4 відс. або 301,7 млн. грн. перевищує минулорічні надходження. Основними джерелами його наповнення є

Увага! конкурс Підприємець року - 2019

05.06.2019 13:55

Увага! конкурс Підприємець року - 2019

Донецкой областной государственной администрацией совместно с Донецкой торгово-промышленной палатой и Государственной организацией «Региональный фонд поддержки предпринимательства по Донецкой области» проводитсяОдиннадцатый региональный конкурс «Предприниматель года Донецкой области - 2019» по номинациям: «Предприниматель года в области промышленности», «Start-Up года», «Предприниматель года в области жилищно-коммунального хозяйства».

Донецькою торгово-промисловою палатою проводиться Регіональний конкурс молодіжного жіночого підприємництва «Чому я обираю власний бізнес».

05.06.2019 13:52

Основною метою конкурсу є пошук молодих підприємниць, які мають конструктивне бачення власних можливостей та ринкового оточення. Це молоді жінки у віці від 18 до 35 повних років, які проживають на території Донецької області та бажають розвивати свою бізнес – ідею.

В Мирнограді відбувся захід для молоді

05.06.2019 08:49

В Мирнограді відбувся захід для молоді

4 червня відбувся семінар «Молодь на ринку праці». Захід відбувся в Молодіжному центрі «Рух» з метою підвищення ефективності надання соціальних послуг, спрямованих на підтримку трудової активності молоді в сучасному економічному середовищі, підвищення рівня працевлаштування такої категорії громадян.

Повідомлення про прийняття на роботу працівника - обов’язок роботодавця

04.06.2019 15:23

Повідомлення про прийняття на роботу працівника - обов’язок роботодавця

Покровсько – Добропільське управління Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що легалізація робочих місць та заробітної плати - соціальна захищеність кожного працюючого громадянина.

Відповідно до норм Кодексу законів про працю України працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та подання повідомлення до територіальних органів Державної фіскальної служби.

Увага! З 1 липня суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівлю пальним, повинні отримати ліцензію

04.06.2019 07:53

Покровсько – Добропільське управління Головного управління ДФС у Донецькій області звертає увагу, що відповідно до внесених змін до діючого законодавства з 1 липня поточного року суб’єкти господарювання, які здійснюють виробництво, оптовий, роздрібний продаж та зберігання пального, повинні отримати ліцензію на таку діяльність.

Фізичні особи можуть скористатися сервісами «Електронного кабінету»

03.06.2019 15:37

Фізичні особи можуть скористатися сервісами «Електронного кабінету»

Покровсько – Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу, що на сьогодні ДФС запроваджено низку електронних сервісів, зокрема, щодо можливості сплати податку на майно з фізичних осіб (податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортний податок та плата за землю) засобами «Електронного кабінету».

Традиція Покровсько-Добропільського управління - творити добро

03.06.2019 15:11

Традиція Покровсько-Добропільського управління - творити добро

Першого червня, у День захисту дітей, працівники Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області, а саме: начальники Мирноградської ДПІ Наталія Кононіхіна, Ясинуватсько-Авдіївської ДПІ Олена Солонинка та завідувач сектору організаційного забезпечення Інна Шпортюк відвідали вихованців Покровського Центру допомоги дітям «Отчий дім».