Архів новин та подій

До уваги керівників підприємств і представників бізнесу міста Мирноград!

01.10.2019 09:45

До уваги керівників підприємств і представників бізнесу міста Мирноград!

Повідомляємо, що 16 жовтня 2019 року в м. Київ відбудеться ІІ міжнародний форум "Кібербезпека. Захисти свій бізнес!".

Форум відбудеться за підтримки Ради Національної безпеки та оборони України.

Організатори Форуму - торгово-промислова палата України та Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Метою Форуму є обговорення поточного стану у сфері кіберзахисту в Україні, обговорення ефективних механізмів захисту, представлення кроків із створення Національної екосистеми кібербезпеки.

Інформація щодо проведення Покровським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Донецької області антикорупційних заходів за ІІІ квартал 2019 року

30.09.2019 09:21

Важливим напрямком діяльності Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області є запобігання та протидія корупційним явищам. Протягом ІІІ кварталу 2019 року відповідно до затверджених заходів, продовжувалась робота, спрямована на забезпечення дотримання вимог чинного антикорупційного законодавства України та реалізацію визначених Законом України від 14 жовтня 2014 року № 1669 «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014 – 2017 роки», Законом України від 14 жовтня 2014 року № 1700 «Про запобігання корупції» вимог.

До уваги керівників промислових підприємств міста Мирноград!

27.09.2019 08:55

До уваги керівників промислових підприємств міста Мирноград!

Інформуємо, що 12 грудня 2019 року в місті Київ у Міжнародному Виставковому Центрі відбудеться масштабний всеукраїнський захід «Топ-100 найкращих українських компаній. Працюй в Україні!».

Метою заходу є презентація та відзначення найбільш розвинених компаній країни у різних сферах та галузях.

Організатором заходу є ГО «Підприємницький клуб» за підтримки державних органів влади, громадських організацій і недержавних міжнародних фондів.

Відбулися фінальні змагання VII Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих «Сила духу»

26.09.2019 13:35

З 18 по 20 вересня пройшов фінал сьомої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», яка щороку організовується Фондом соціального страхування України. У фінальних змаганнях взяли участь 272 спортсмени-аматори, які отримали травми внаслідок нещасних випадків під час виконання службових обов’язків.

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника Відділу культури Мирноградської міської ради

25.09.2019 15:27

Оголошується конкурс:

Виконавчий комітет Мирноградської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника Відділу культури Мирноградської міської ради.

Здійснюється перевірка данних наданих отримувачами державних соціальних допомог та субсидій

24.09.2019 08:12

Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради доводить до вашого відома, що відповідно до Постанови № 1091 від 21.08.2001 (зі змінами) «Деякі питання надання державних соціальних допомог малозабезпеченим сім`ям», державними соціальними інспекторами здійснюється перевірка данних наданих отримувачами державних соціальних допомог та субсидій, з метою недопущення нецільового використання бюджетних коштів.

Прохання до усіх отримувачів допомог сумлінно ставитись до декларування своїх доходів під час звернення за відповідними допомогами.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА! Триває робота стосовно розгляду проекту Держбюджету на 2020 рік.

23.09.2019 11:57

У Верховній Раді України презентовано міністром фінансів України Оксаною Маркаровою проект Держбюджету на 2020 рік, який прийнято до подальшої роботи.

Фінансовим управлінням Мирноградської міської ради затверджено Інструкцію з підготовки з підготовки бюджетних запитів на 2020 рік та прогнозу на 2021-2022 роки та доведено до розпорядників (одержувачів) коштів форми БЮДЖЕТНИХ ЗАПИТІВ на 2020-2022 рік.

Іде відповідальний період складання бюджетних запитів на 2020 рік. В цьому році Мінфін листами від 03.09.2019 №04110-09-10/22087 та від 05.09.2019 №05110-14-6/22263 повідомив про показники видатків держбюджету на 2020 рік, а також дав рекомендації щодо підготовки проекту прогнозу державного бюджету на 2021 і 2022 роки.

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!

20.09.2019 13:50

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!

В Донецькій області розпочато роботу щодо формування Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року. Усі небайдужі можуть долучитися до процесу. Наразі проводиться збір ідей проектів з боку представників області (фізичних та юридичних осіб), які дозволять сформувати План заходів. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочими групами з розробки Стратегії. За результатами роботи буде сформовано Каталог ідей проектів регіонального розвитку на 2021-2023 роки і визначено джерела фінансування.

19.09.2019 12:59

Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради повідомляє, що Урядом вдосконалюється механізм надання житлових субсидій населенню у грошовій формі, який запроваджено у березні поточного року.

Опитування громадської думки: Чи знайомі Ви із сервісами Пенсійного фонду України?

18.09.2019 15:01

Пенсійним фондом України у співпраці з Державною установою «Урядовий контактний центр» проводиться прогнозне дослідження громадської думки на тему: «Обізнаність громадян України щодо інновацій у системі пенсійного забезпечення».