Архів новин та подій

Що таке карантин

30.03.2020 14:51

Що таке карантин

Досі не всі люди усвідомлюють значення слова КАРАНТИН. Це не канікули і не відпустка, а чітке та суворе дотримання правил. Якщо кожен з нас відповідально поставиться до запобіжних заходів, ми скоріше повернемося до звичного ритму життя. А поки що краще залишайтеся вдома! Подбайте про свою безпеку та безпеку своїх дітей в умовах карантину.

Звіти за спожиту електроенергію YASNO приймає у підприємців електронною поштою

30.03.2020 11:38

Звіти за спожиту електроенергію YASNO приймає у підприємців електронною поштою

Усі енергоофіси YASNO в Донецькій області на час карантину обслуговують юридичних і приватних клієнтів дистанційно. Постачальник подбав, щоб підприємці, які звикли особисто передавати в енергоофіси звіти за спожиту за місяць електроенергію, могли зробити це зручно та просто електронною поштою.

Телефони «гарячих» ліній Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України

27.03.2020 15:09

Будь-яку оперативну інформацію з питань пенсійного забезпечення можна отримати за телефонами «гарячої» лінії Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області

щоденно (крім вихідних) з 8:00 до 17:00, у п’ятницю – з 8:00 до 16:00.

• (06239) 2-41-86 для мешканців м. Покровська та Покровського району;
  • (06239) 6-44-15 для мешканців м. Мирнограду.

Рекомендації для підприємств та роботодавців для запобігання поширенню COVID-19

27.03.2020 14:25

Рекомендації для підприємств та роботодавців для запобігання поширенню COVID-19

Активно заохочуйте працівників з ознаками захворювання залишатися вдома:

• Працівникам, які мають симптоми гострих респіраторних захворювань (ГРЗ), потрібно залишатися вдома і не приходити на роботу, доки у них не мине лихоманка (>37.7°C та вище) та будуть відсутні будь-які інші симптоми ГРЗ (наприклад, кашель, задишка) щонайменше протягом 24 годин за умови незастосування засобів симптоматичної терапії (наприклад, засоби від кашлю, жарознижуючі).

Сплатити за світло за 1 хвилину: зручне рішення ПУМБ для клієнтів YASNO

26.03.2020 11:20

Сплатити за світло за 1 хвилину: зручне рішення ПУМБ для клієнтів YASNO

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) і постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO пропонують зручні рішення для сплати за електроенергію, що особливо корисно та безпечно для здоров’я під час карантину. Достатньо один раз додати свою адресу в ПУМБ Onlineі щомісяця витрачати менше 1 хвилини на оплату комунальних послуг.

Чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради

26.03.2020 11:19

Чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради

«15.04.2020 о 1000 в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання до розгляду:

1) про стан виробничого травматизму та травматизму невиробничого характеру в м. Мирноград за 2019 рік.

Доповідач Світлана Вострикова – начальник Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради;

2) про стан роботи зі зверненнями громадян у приватному підприємстві «Домінант-Сервіс» за 2019 рік та I квартал 2020 року.

Доповідач Тетяна Скрипнік – директор приватного підприємства «Домінант-Сервіс».

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ПРОДОВОЛЬЧОЇ ТОРГІВЛІ ТА АПТЕК

25.03.2020 10:40

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ПРОДОВОЛЬЧОЇ ТОРГІВЛІ ТА АПТЕК

Відділ економіки, аналізу та прогнозування Мирноградської міської ради інформує, що відповідно до підпункту 1.5. пункту 1 постанови головного державного санітарного лікаря Донецької області від 24.03.2020 № 1 «Про запобігання подальшого занесення та розповсюдження у Донецькій області випадків коронавірусної хвороби (COVID-19)» на підприємствах продовольчої торгівлі, аптеках забезпечити:

Як працює YASNO в умовах карантину

25.03.2020 08:37

Як працює YASNO в умовах карантину

Поки люди знаходяться на карантині, їх комфортне перебування вдома продовжують забезпечувати комунальники та енергетики. Постачальник електричної енергії та енергоефективних рішень YASNO надає якісний сервіс і забезпечує клієнтів електроенергією. Для безпеки клієнтів всі енергоофіси YASNO в Донецькій та Дніпропетровській областях і Києві обслуговують клієнтів тільки дистанційно. Які ще заходи прийняті в компанії для попередження розповсюдження коронавіруса, розповів директор з продажу та обслуговування клієнтів YASNO Євген Бушма.