Архів новин та подій

Оголошується конкурс:

17.02.2017 17:13

Оголошується конкурс:

Виконавчий комітету Мирноградської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника Сектору архітектурно-будівельного контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

15.03.2017 о 10:00 в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

17.02.2017 17:12

Порядок денний:

1) про стан роботи зі зверненнями громадян у Виконавчому комітеті Мирноградської міської ради та на підприємствах міста за 2016 рік.

Доповідач Солощенко О.Є. – начальник Контактного центру Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

2) про план роботи виконавчих органів міської ради на II квартал 2017 року.

Доповідач Прокопенко Л.І. – начальник сектору з організаційної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

3) про підсумки роботи з кадрами, про стан навчання і підвищення кваліфікації у Виконавчому комітеті Мирноградської міської ради у 2016 році.

Доповідач Іноземцева В.Ю. – начальник відділу з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Сергій Савчук: Участь ПриватБанку у програмі «теплих» кредитів – додаткова можливість для громадян залучити дешевші кошти на утеплення

17.02.2017 16:11

16 лютого 2017 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак підписали Договір про взаємодію в рамках Урядової програми «теплих» кредитів. Таким чином, цьогоріч українці зможуть залучати дешеві кошти по програмі на впровадження енергоефективних заходів у своїх будинках у 4-ох державних банках: ПриватБанку, Укргазбанку, Укрексімбанку та Ощадбанку. Держава та місцева влада, як і в попередні роки, відшкодує населенню частину цих коштів.

Сергій Савчук: Завдяки Урядовій та місцевій підтримці впроваджувати енергоефективні заходи в оселях стає в рази дешевше та вигідніше

17.02.2017 16:10

«Учасники програми «теплих» кредитів на власному прикладі розвінчують міф про те, що енергоефективність – це дорого та невигідно. Реальні приклади утеплення будинків, особливо багатоповерхівок, доводять: завдяки Урядовій та місцевій фінансовій допомозі енергоефективні заходи стають в 2-3 рази дешевші і швидше окуповуються», - повідомив журналістам Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час спільної прес-конференції з Головою правління ПриватБанку Олександром Шлапаком, яка відбулася 16 лютого 2017 року у Будинку Уряду.

Сергій Савчук: Інвестиції населення в енергоефективні заходи активізують роботу українських виробників енергоефективних матеріалів та обладнання

17.02.2017 16:07

Урядова програма з енергоефективності, якою за два роки скористалося більше 215 тисяч родин, дозволила залучити близько 2,7 млрд грн. в економіку країни та стимулювала розвиток малого та середнього бізнесу в Україні. Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході спільної прес-конференції з Головою правління ПриватБанку Олександром Шлапаком, яка відбулася 16 лютого 2017 року у Будинку Уряду.

Сергій Савчук: У 2016 році значно зросла кількість ОСББ-учасників Урядової програми «теплих» кредитів і термомодернізації їх будинків стала глибшою

17.02.2017 16:06

Впродовж останніх двох років завдяки запровадженій Урядовій програмі з енергоефективності рівень ефективного споживання енергоресурсів серед громадян значно зріс. На сьогодні вже 215 тисяч українських родин, скориставшись безповоротною державною фінансовою допомогою, зробили свої домівки більш енергоощадними, завдяки чому тепер вполовину менше сплачують за комунальні послуги.

Сергій Савчук: З початку лютого цього року ОСББ залучили вже більше 1 млн. грн на енергомодернізацію своїх багатоповерхівок

15.02.2017 17:48

Урядова програма "теплих" кредитів для ОСББ з року в рік набирає швидких обертів, навіть у такі періоди, як новорічні свята та початок нового бюджетного року. Так, у 2015 році програмою скористалося майже 200 ОСББ, у 2016 році – додатково ще 435. Із початку 2017 року, незважаючи на очікування прийняття рішення щодо продовження програми, ще 30 ОСББ поспішили за "теплими" кредитами та залучили 2,6 млн гривень. Для порівняння за аналогічний період 2016 року лише 12 ОСББ взяли участь у програмі і залучили більше 800 тис гривень.

Сергій Савчук: Законопроект, який зніме бар’єри на шляху приєднання нових об’єктів відновлюваної енергетики до мереж, вже зареєстровано у Верховній Раді України

14.02.2017 15:29

13 лютого 2017 року у Верховній Раді Україні за №6081 зареєстровано розроблений спільно з Держенергоефективності та депутатським корпусом проект Закону України «Про внесення зміни до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо покращення інвестиційних можливостей у сфері виробництва електричної енергії з альтернативних джерел» (ТУ - 3 роки).

Сергій Савчук: ОСББ, які впровадили енергоефективні заходи за програмою «теплих» кредитів, тепер в 2-3 рази менше сплачують за опалення

14.02.2017 15:26

За три роки дії Урядової програми «теплих» кредитів нею скористалося 656 ОСББ. Вони впровадили заходи з енергоефективності і тепер менше сплачують за комунальні послуги. Про успішно термомодернізовані ОСББ Голова Держенергоефективності Сергій Савчук розповів у прямому ефірі програми «Інформаційний день» на 5 каналі: https://www.facebook.com/saeeUA, https://youtu.be/oBYEHWt9Qpk.

Сергій Савчук: На Дніпропетровщині пересвідчуються у перевагах використання біомаси для виробництва тепла

14.02.2017 15:23

Нещодавно в селі Знаменівка Новомосковського району Дніпропетровської області введено в експлуатацію теплоелектростанцію на біомасі. Її теплопродуктивність 12 Гкал/год. Електрична потужність установки складає 3,6 МВт. Це не перший в регіоні об’єкт, який працює на альтернативних джерелах енергії і який, таким чином, дозволяє заміщувати газ та економити кошти.