Архів новин та подій

Сонячна енергетика – один із інвестиційно-привабливих секторів відновлюваної енергетики України

17.04.2019 23:05

На 8-ій Міжнародній конференції та виставці сонячної енергетики в Центральній та Східній Європі «CISOLAR 2019» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив досягнення та перспективи розвитку «зеленої» енергетики, зокрема сонячної енергетики.

Ще 100 млн грн «теплих кредитів» залучили сім’ї на енергоефективні заходи за минулий тиждень

17.04.2019 23:03

За останній тиждень ще понад 10 тис. родин стали учасниками програми «теплих кредитів» та інвестували в енергоефективність свого житла близько 100 млн гривень.

Зокрема, за тиждень видано:

- близько 70 млн грн – на утеплення приватних будинків;

- 30 млн грн – для ОСББ;

- 2,6 млн грн – на твердопаливні котли.

Проведення всеукраїнського та обласного конкурсів «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році.

16.04.2019 22:49

Донецька облдержадміністрація на виконання листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.04.2019 № 7/34.3/5353-19 та розпорядження голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 08.04.2019 № 369/5-19 «Про проведення обласного конкуру «Кращі практики місцевого самоврядування» повідомляє про проведення у 2019 році всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування».

Підвищення енергоефективності і надалі буде пріоритетом на шляху формування європейської енергонезалежної України

16.04.2019 22:42

Прогресивні європейські механізми для розвитку енергоефективної України та оптимізації енерговитрат громад – ключова тема, яка об’єднала понад 600 представників Уряду, Парламенту, ЄС, міжнародних організацій, бізнесу, місцевої влади, ОТГ та громадськості на VФорумі енергоефективного партнерства, організованому Держенергоефективності з партнерами у КВЦ «Парковий» у Києві.

Держводагентство запрошує ЕСКО-інвесторів модернізувати ще 32 об’єкти

16.04.2019 22:41

Держводагентство запрошує ЕСКО-інвесторів модернізувати ще 32 об’єкти

Держводагентство, яке першим із центральних органів влади розпочало енергосервіс на 4-х насосних станціях, посилює роботу у цій сфері та продовжує працювати з ЕСКО-інвесторами.

Про це повідомила Ірина Овчаренко, Голова Держводагентства, під час виступу на відкритті 5-го Форуму енергоефективного партнерства, що відбувся за ініціативи Держенергоефективності 12 квітня ц.р. у КВЦ «Парковий» у Києві.

Держенергоефективності та понад 30 ОТГ започаткували співпрацю для запровадження програм співфінансування «теплих кредитів», енергосервісу та енергоменедежменту на місцях

16.04.2019 22:39

На VФорумі енергоефективного партнерства Голова Держенергоефективності Сергій Савчук підписав Меморандуми про співпрацю із понад 30 ОТГ для спільного впровадження:

- програм співфінансування «теплих кредитів» для населення та ОСББ;

- енергосервісу для утеплення дитсадків, лікарень та інших бюджетних установ;

- енергоменеджменту у бюджетній сфері.

Стратегічна ініціатива «Допомога Схід» доводить: «Об’єднані сили у суспільному значенні – це патріоти, об'єднані у конкретних справах задля Перемоги»

16.04.2019 10:34

Сьогодні, в рамках запланованих заходів, Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв провів робочу зустріч із Діаною Дольс, відомим французьким волонтером, керівником гуманітарного проекту Асоціації «Медична та благодійна допомога Франція-Україна», яка від початку операції об’єднаних сил бере активну участь у стратегічній ініціативі «Допомога Схід». На зустрічі були обговорені результати роботи з надання гуманітарної допомоги медичним закладам, що знаходяться у зоні відповідальності Командування об’єднаних сил, намічено реальні перспективи.

Командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв: "Саме усмішки на дитячих устах є запорукою нашого майбутнього!

15.04.2019 10:07

Перевіривши хід виконання бойових завдань армійцями на передньому краї оборони в районі Мар'їнки, Командувач об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв завітав до дитячого садочка міста Красногорівка "Червона шапочка"

Вже кілька років українські військові опікуються цим дошкільним дитячим закладом. "Червона шапочка" – єдиний дитячий садок Красногорівки. Місцева малеча повернулася сюди лише наприкінці 2016-го.

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!

12.04.2019 22:10

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!

В Донецькій області розпочато роботу щодо формування Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року. Усі небайдужі можуть долучитися до процесу. Детальна інформація розміщена на сайті облдержадміністрації

Шановні автори та книговидавці!

11.04.2019 22:07

Шановні автори та книговидавці!

Для створення умов для видання книг письменників Донеччини створено комісію з питань сприяння розвитку вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження в Донецькій області.