Архів новин та подій

Раціональне ставлення до свого здоров’я

02.06.2020 11:36

Раціональне ставлення до свого здоров’я

Науковці та вірусологи всього світу вважають, що нинішня пандемія не остання. Вони радять, доки розробляються захисні вакцини, дуже важливо у людей сформувати нове та раціональне ставлення до свого здоров’я. Нормою нашого життя і в подальшому повинні залишитись ті протиепідемічні заходи, до яких ми вже звиклив умовах коронавірусної пандемії: постійне дотримання гігієни рук, гігієни кашлю, утримання від

Про організації торговельної місії до Турецької Республіки, м. Стамбул

02.06.2020 11:35

Про організації торговельної місії до Турецької Республіки, м. Стамбул

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС ЕU4Business, за інформаційної підтримки Установи, запрошує українські малі та середні підприємства хімічної промисловості до участі в серії ділових перемовин в рамках проведення торговельної місії у Турецькій Республіці, яка відбудеться 27-29 липня 2020 року у м. Стамбул.

ШАНОВНИЙ ГРОМАДЯНИН-ПІДПРИЄМЕЦЬ !!!

28.05.2020 09:43

ШАНОВНИЙ ГРОМАДЯНИН-ПІДПРИЄМЕЦЬ !!!

Ви є власником/користувачем стаціонарного джерела, що здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Нагадуємо, що стаціонарне джерело забруднення – це підприємство, цех, агрегат, установка або інший нерухомий об’єкт, що зберігає свої просторові координати протягом певного часу і здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферу.

Проведено повідомну реєстрацію колективного договору Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи

27.05.2020 10:06

Розпорядженням міського голови від 21.05.2020 № 143р проведено повідомну реєстрацію колективного договору Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

Колективні договори для реєстрації, згідно оновленого Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, необхідно подавати до Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

В Покровському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

26.05.2020 10:00

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 04 травня 2020 р. № 343 «Про внесення змін до деяких актів кабінету Міністрів України»

в Покровському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН за умови дотримання карантинних норм відвідування громадських місць:

Підтримка державою бізнесу під час кризи: плани і реальні дії.

22.05.2020 14:20

Підтримка державою бізнесу під час кризи: плани і реальні дії.

27 травня з 14:00 до 15:00 відбудеться online-консультація з актуальних питань «Підтримка державою бізнесу під час кризи»

Спікери:

Валентина Рибалко, директорка Донецької обласної служби зайнятості

Ірина Дудуляк, начальник управління розвитку підприємництва, адміністративних послуг та ринкового середовища департаменту економіки облдержадміністрації.

Під час заходу будуть розглянуті такі питання: