Архів новин та подій

Покровсько-Ясинуватський об’єднаний міський військовий комісаріат запрошує справжніх чоловіків на військову службу за контрактом.

19.04.2018 16:42

Збереження середньої заробітної плати з попереднього місця роботи. Гідне грошове забезпечення. Повний соціальний пакет. Зроби патріотичний вклад у захист та розвиток Батьківщини, захисти своїх! За більш детальною інформацією звертатися за адресою: вул. Поштова, буд. 16

Он-лайн опитування

17.04.2018 11:50

Он-лайн опитування

З метою організації роботи щодо впровадження Цілей сталого розвитку в систему стратегічного планування області департаментом економіки облдержадміністрації запроваджено он-лайн опитування населення щодо пріоритетів сталого розвитку Донецької області до 2030 року.

До уваги землевласників та землекористувачів: змінено норми застосування пільг із сплати земельного податку

16.04.2018 15:25

Покровсько - Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області звернуло увагу платників, що пунктом 49 Закону України від 07 грудня 2017 року № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» змінено порядок оподаткування пільгових категорій фізичних осіб – платників земельного податку.

Основні дослідження Комплексного аналізу стану соціально-трудових відносин на підприємствах Донецької області, проведені відділенням Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області

11.04.2018 12:59

Відділення НСПП в Донецькій області (далі – Відділення) здійснило комплексний аналіз стану соціально-трудових відносин (далі – СТВ) на підприємствах, в установах та організаціях, де упродовж 2006-2017 років Відділення сприяло вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС(К)) та здійснювало заходи щодо стабілізації стану СТВ під час проведення найманими працівниками страйків, акцій соціального протесту.

Сектор з питань фізичної культури та спорту Виконавчого Комітету Мирноградської міської ради повідомляє.

26.03.2018 14:24

До УВАГИ керівникам підприємств, установ, організацій,учбових закладів і населення міста які приймають участь в щорічному оцінюванні фізичної підготовленості населення міста Мирноград у 2018 році.

"Тести та нормативи" для учасників щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення міста Мирноград у 2018 році.

Визначення переліку спеціалізованих медичних закладів для лікування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

20.03.2018 12:51

Управлінням соціального захисту населення Мирноградської міської ради інформує, що розпорядженням голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 31.01.2018 № 166/5-18 “Про визначення переліку спеціалізованих медичних закладів для лікування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”...