Архів новин та подій


На Донеччині ліквідовано незаконний канал переміщення товарів

28.11.2017 13:36

На Донеччині ліквідовано незаконний канал переміщення товарів

Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області («Фантом»)у ході проведення спільних заходів із військовослужбовцями 95 окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України, співробітниками спецпідрозділу «Рись» Служби безпеки України, військової контррозвідки СБУ, полку поліції спеціального призначення «Дніпро-1» упереджено незаконне переміщення через лінію розмежування поза межами встановлених дорожніх коридорів крупної партії товарно-матеріальних цінностей.ШКОЛА ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ

23.11.2017 15:18

ШКОЛА ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ

Україна займає 3-е місце в Європі за кількістю розлучень. За статистикою в нашій країні кількість розлучень становить 61 % і як правило це відбувається в перші 5 років. Чимало пар, які проживають спільно, не зареєструвавши свої відносини в органах РАГСу (через брак грошей на весілля, хтось через страх відповідальності, а хтось з інших причин). За статистикою такі пари розпадаються в 95 %. В результаті сьогодні 60% дітей живуть в неповних сім’ях. Це свого часу позначиться на їх здатності створювати міцну і щасливу родину.


Донецька облдержадміністрація оголосила відкритий краєзнавчий конкурс проектних робіт «Донеччина.UA»

23.11.2017 13:50

Донецька облдержадміністрація оголосила відкритий краєзнавчий конкурс проектних робіт «Донеччина.UA»

Конкурс присвячений створенню позитивного іміджу Донецької області, дослідженню прадавньої історії Донеччини, сприянню розвитку та популяризації культурно-історичного простору регіону, обізнаності населення про історію рідного краю, заохоченню краєзнавців та дослідників, громадських діячів, журналістів до пошукової та аналітичної роботи.


Управління соціального захисту повідомляє

23.11.2017 11:40

Управління соціального захисту повідомляє

Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради повідомляє, що з 01.01.2018 року набирає чинності пункт 24 Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам, закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854, в частині виплати грошової компенсації у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів щороку, громадянам, віднесеним до категорії 1, одному із батьків дитини з інвалідністю або особи, яка їх замінює, у разі відмови від отримання санаторно-курортного лікування або відпочинку.


Шановні мирноградці!

22.11.2017 10:49

Шановні мирноградці!

Відповідно розпорядження міського голови від 21.11.2017 № 406 р «Про проведення громадських слухань», 12 грудня 2017 року о 15.00 год, у залі засідань виконавчого комітету міської ради (II) поверх за адресою: м. Мирноград, вул. Центральна, 9 будуть проходити громадські слухання щодо обговорення Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату до 2030 року міста Мирнограда.


До уваги платників податків!!!

21.11.2017 11:21

До уваги платників податків!!!

Покровська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що 07 грудня 2017 року в 10 год. 00 хв. в м. Київ (вул. Хрещатик, 14, готель «Хрещатик») для платників податків відбудеться Національний агрофорум для платників податків на тему: "Податки. Фінанси. Право"


Нова редакція Закону «Про житлово-комунальні послуги»

15.11.2017 15:15

Нова редакція Закону «Про житлово-комунальні послуги»

Верховна Рада підтримала у повторному другому читанні нову редакцію закону про житлово-комунальні послуги.За законопроект №1581-д проголосували 262 народні депутати.Перед голосуванням парламент розглянув кілька сотень поправок до закону, який знаходиться в Раді з лютого 2015 року.


Вітання в.о. начальника Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Родіна В.П. з Днем працівника сільського господарства
Шановні аграрії!

15.11.2017 12:25

Вітання в.о. начальника Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Родіна В.П. з Днем працівника сільського господарства Шановні аграрії!

          Працівники Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області щиро вітають Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

          Всі ми з великою повагою ставимось до тих людей, хто обрав цей відповідальний фах, пишаємося результатами кропіткої праці досвідчених аграріїв. Ваша нелегка праця є запорукою добробуту населення, утвердження провідних позицій вітчизняного агропромислового комплексу, ритмічного наповнення доходної частини бюджету.


Розповідайте про наш сайт: