Архів новин та подій


В Донецькій облдержадміністрації відбулось засідання колегії

27.12.2018 16:48

В Донецькій облдержадміністрації відбулось засідання колегії

27 грудня в Донецькій облдержадміністрації відбулось засідання колегії під головуванням керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександра Куця. Під час заходу обговорювали підсумки роботи системи соціального захисту населення області за 2018 рік та основні напрями роботи на 2019 рік, розвиток первинного рівня медичної допомоги у Донецькій області, а також план заходів на 2019 рік з реалізації Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Донецькій області на 2016-2020 рр.


​У Краматорську підписали перший в області міжмуніципальний меморандум

26.12.2018 14:53

​У Краматорську підписали перший в області міжмуніципальний меморандум

Вперше у Донецькій області був підписаний міжмуніципальний договір між Краматорськом та Андріївською об’єднаною територіальною громадою. Догорів передбачає співпрацю у сфері охорони здоров’я, тому відтепер 2400 мешканців Андріївської громади зможуть отримувати медичні послуги другого рівня у Краматорську.


264 замість 235 на Донеччині придбали більше одиниць житла для дітей-сиріт, ніж планували

26.12.2018 14:50

264 замість 235 на Донеччині придбали більше одиниць житла для дітей-сиріт, ніж планували

За словами голови Донецької облдержадміністрації Олександра Куця, для дітей-сиріт придбано та вручено 264 одиниці житла замість запланованих 235 помешкань. У цьому році повністю виконали зобов’язання перед дітьми-сиротами щодо надання їм квартир і будинків. 68 з 264-х придбали за кошти субвенції з державного бюджету, 139 - на умовах співфінансування за рахунок субвенції з обласного та місцевих бюджетів, 18 - з житлових фондів міст та районів, одна квартира придбана коштом місцевого бюджету, 38 надано з фондів житла соціального призначення.
«Ми з любов'ю приймаємо усіх» - Архієпископ Донецький і Маріупольський Владика Сергій

26.12.2018 10:48

«Ми з любов'ю приймаємо усіх» - Архієпископ Донецький і Маріупольський Владика Сергій

Православна церква України готова прийняти прихожан інших православних церков і веде переговори про приєднання із священиками Московського патріархату. Про це заявив Архієпископ Донецький і Маріупольський УПЦ КП Владика Сергій під час прес-конференції. Як Керуючий Донецькою єпархією він звернувся до духовенства та парафіян Московського патріархату на Донеччині. 

«Перш за все я хочу розвінчати міф про те, що хтось у когось збирається відбирати храми чи змушувати прихожан звертатись лише до нас. Новостворена українська церква – дуже демократична, і будь-який прояв агресії для нас неприпустимий. Але якщо хтось за власним бажанням хоче стати частиною вільної української церкви – ми з любов'ю приймаємо усіх», - наголосив Владика Сергій.
Під час спілкування з журналістами він зазначив, що у Маріуполі вже почався процес переходу від МП до української церкви.
«Ми вже зараз бачимо збільшення кількості прихожан. Впевнений, що коли шостого січня ми отримаємо Томос, процес об'єднання значно прискориться», -зауважив він. 


​У Торецьку відбулось заповнення водогону для подачі води мешканцям міста

26.12.2018 10:45

​У Торецьку відбулось заповнення водогону для подачі води мешканцям міста

21 грудня розпочалося заповнення водогону для подачі води на місто Торецьк.

За словами в.о. генерального директору КП «Компанія «Вода Донбасу» Олександра Дубика, зараз запускають насосні агрегати і починають заповнювати водогін.


​У Лиманській громаді провели перше засідання ради регіонального розвитку

26.12.2018 10:43

​У Лиманській громаді провели перше засідання ради регіонального розвитку

20 грудня у сесійній залі Лиманської міської ради відбулось перше засідання новоствореної Ради регіонального розвитку Лиманської громади.

Під головуванням секретаря міської ради Тетяни Каракуц присутні члени Ради ознайомились з організаційними питаннями функціювання органу, визначили подальший план роботи Ради та визначили день наступного засідання.Петро Порошенко: на відновлення інфраструктури Донецька та Луганська області отримають 108 млн євро

22.12.2018 13:47

Петро Порошенко: на відновлення інфраструктури Донецька та Луганська області отримають 108 млн євро

Боротьба за Україну ведеться саме на Донбасі. Тут ми високою ціною відстоюємо власну ідентичність. 13 грудня я був у Брюсселі. Там ми з партнерами затвердили спеціальну програму для Донбасу, якою передбачено, що Європейський Союз та ЄБРР спрямує по 54 млн євро Донеччині та Луганщині. Бо нема нічого важливішого, ніж відбудувати зруйнований війною Донбас, показати тим, хто залишився на окупованих територіях, що тут держава піклується про людей, захищає їх та створює належні умови для життя», - заявив Глава держави.

Розповідайте про наш сайт: