Архів новин та подій


​Шановні мешканці міста!

07.12.2018 11:35

​Шановні мешканці міста!

За результатами засідання Ради регіонального розвитку при Донецькій обласній державній адміністрації, проведеного 29.11.2018, на території міста Мирноград розпочинається процес обговорення перспективних проектів міста, які будуть покладені в основу розробки Перспективного плану міста на 2019-2021 роки. Просимо всіх небайдужих та активних мешканців міста долучитися до обговорень проектів розвитку. План – графік проведення обговорень буде опубліковано додатково.


Курахівські першокласники отримають сучасні парти в рамках програми «Нова українська школа»

07.12.2018 10:55

Курахівські першокласники отримають сучасні парти в рамках програми «Нова українська школа»

Завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу Курахівської міської ради та міського голови Романа 

Падуна першокласники шкіл міста Курахове невдовзі отримають сучасні, комфортні парти бузкового кольору.

Нова програма в концепції «Нова українська школа» передбачає навчання групами – одномісні парти
компактні, ними зручно моделювати. Також вони мають відповідний нахил для формування правильної осанки
школярів. Тому було прийнято рішення про виділення коштів з міського бюджету на придбання 288 комплектів
парт на суму 360 тис. грн.У Званівській громаді придбали екскаватор-навантажувач та деревоподрібнюючу машину

07.12.2018 10:33

У Званівській громаді придбали екскаватор-навантажувач та деревоподрібнюючу машину

Реформа децентралізації, ініційована Президентом України Петром Порошенко, дає суттєві результати для 

сільських територій. За кошти інфраструктурної субвенції з державного бюджету у Званівській об'єднаній
територіальній громаді було придбано екскаватор-навантажувач та деревоподрібнююча машина для комунального
підприємтсва "Господар". Субвенція повністю спрямована на розширення технічної бази КП "Господар"
Званівської сільської ради, і тому все придбане буде передано на баланс підприємства. Саме завдяки придбанню
нових машин Званівська ОТГ швидше завершить ремонт водоводу в поточному році. 


Припинення підприємницької діяльності: статусу підприємця можна «позбутися» лише відвідавши державного реєстратора

06.12.2018 11:25

Припинення підприємницької діяльності: статусу підприємця можна «позбутися» лише відвідавши державного реєстратора

В Покровсько – Добропільскому управлінні ГУ ДФС у Донецькій області пояснюють, що фізичні особи – підприємці (далі - ФОП)втрачають статус підприємця лише з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності цією фізичною особою.


До уваги користувачів електронного цифрового підпису

06.12.2018 11:24

До уваги користувачів електронного цифрового підпису

Нагадуємо, що з 7 листопада, почав діяти Закон №2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» . У зв’язку з цим,а також з метою забезпечення стабільної роботи АЦСК ІДД ДФС, затверджено нові форми реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг.


Увага! Заборгованість перед бюджетом може спричинити тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України

06.12.2018 11:23

Увага! Заборгованість перед бюджетом може спричинити тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України

Покровсько – Добропільське управління Головного управління ДФС у Донецькій області наголошує на необхідності сплати узгоджених податкових зобов'язань. Несвоєчасна сплата або несплата таких зобов'язань може спричинити негативні наслідки для громадян, що нехтують своїм конституційним обов'язком, зокрема, у вигляді тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України.

Так, вимогами ст. 441 Цивільно – процесуального кодексу України визначено, що тимчасове обмеження фізичної особи у праві виїзду за межі України може бути застосоване судом як захід забезпечення виконання судового рішення. Суд може постановити ухвалу про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України фізичної особи, яка є боржником за невиконаним нею судовим рішенням або рішенням інших органів (посадових осіб), якщо така особа ухиляється від виконання зобов'язань, покладених на неї відповідним рішенням, на строк до виконання зобов'язань за рішенням, що виконується у виконавчому провадженні. Відповідне подання суд розглядає негайно, без повідомлення сторін та інших заінтересованих осіб за участю державного (приватного) виконавця.


​У платника податків є можливість дистанційного формування кваліфікованих сертифікатів ключів електронного цифрового підпису

06.12.2018 11:21

​У платника податків є можливість дистанційного формування кваліфікованих сертифікатів ключів електронного цифрового підпису

Покровсько-Добропільське управління Головного управління ДФС у Донецькій області інформує, що акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України запровадив новий електронний сервіс, призначений для дистанційного формування сертифікатів за схемою «2 роки + 2 роки». Ця система надає можливість клієнтам, які мають чинні посилені сертифікати, видані АЦСК ІДД ДФС, самостійно, без відвідування представництв генерувати власні ключі електронного цифрового підпису та проводити відділену процедуру формування. Обов’язковою умовою використання цього сервісу є незмінність даних, що зазначаються у сертифікатах (ПІБ фізичної особи/назва юридичної особи, РНОКПП/ЄДРПОУ, область, населений пункт, ПІБ посадової особи).


Про електронні довірчі послуги

06.12.2018 11:20

Про електронні довірчі послуги

Покровсько-Добропільське управління Головного управління ДФС у Донецькій області інформує, що Інформаційно-довідковий департамент ДФС, як кваліфікований надавач електронних довірчих послуг, починаючи з 07 листопада 2018 року припинив формувати заявникам – фізичним особам (в тому числі підприємцям та тим, які провадять незалежну професійну діяльність) сертифікати для електронної печатки.


Як отримати інформацію з Держреєстру про суми виплачених доходів та утриманих податків

06.12.2018 11:19

Як отримати інформацію з Держреєстру про суми виплачених доходів та утриманих податків

Покровсько – Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу, Порядок отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків визначено розділом X Положення про реєстрацію фізичних осіб у Держреєстрі, затвердженого наказом Мінфіну від 29.09.2017р. №822. Відповідно до Порядку відомості з Держреєстру є документом, який безоплатно надається контролюючим органом за зверненням фізичної особи – платника податків (його представника).

Для отримання відомостей про себе з Держреєстру фізична особа має звернутися особисто або через представника до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання) або до будь-якого контролюючого органу у разі, якщо вона тимчасово перебуває за межами населеного пункту проживання. При зверненні подається документ, що посвідчує особу, та заява за формою № 10ДР. Представник додає до заяви ще й довіреність, засвідчену в нотаріальному порядку, та ксерокопію документа, що посвідчує особу довірителя.

Розповідайте про наш сайт: