Архів новин та подійI Міжнародна асамблея матерів

27.04.2018 08:07

I Міжнародна асамблея матерів

13 травня 2018 року у м. Київ за участі міжнародної спільноти та дипломатичного корпусу відбудеться I Міжнародна асамблея матерів та інші урочистості для вшанування матерів. До участі у заході запрошуються видатні та багатодітні матері, матері загиблих в АТО, ветерани АТО та війни в Афганістані разом із своїми матерями. 
Лише за три дні населення та ОСББ залучили 270 «теплих кредитів» на суму 23 млн гривень!

24.04.2018 16:33

Лише за три дні населення та ОСББ залучили 270 «теплих кредитів» на суму 23 млн гривень!

За перші три дні роботи Урядової програми «теплих кредитів» у ц. р., з 18 по 20 квітня, нею вже скористалося 50 ОСББ, залучивши у банках 15 млн грн. на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області запрошує взяти участь у соціальному проекті "Всеукраїнський правовий диктант"!

23.04.2018 14:13

Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області запрошує взяти участь у соціальному проекті "Всеукраїнський правовий диктант"!

25-26 квітня 2018 року Експертною юридичною службою за підтримки Міністерства юстиції України проводиться “Всеукраїнський правовий диктант”, який одночасно буде проходити в 24-х областях України.“Всеукраїнський правовий диктант» - унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, які представляють різні вікові групи, а також показати суспільству, що власна правова безпорадність є вельми небезпечною та має наслідком серйозні фінансові та моральні витрати.


Покровсько-Ясинуватський об’єднаний міський військовий комісаріат запрошує справжніх чоловіків на військову службу за контрактом.

19.04.2018 16:42

Покровсько-Ясинуватський об’єднаний міський військовий комісаріат запрошує справжніх чоловіків на військову службу за контрактом.

Збереження середньої заробітної плати з попереднього місця роботи. Гідне грошове забезпечення. Повний соціальний пакет. Зроби патріотичний вклад у захист та розвиток Батьківщини, захисти своїх! За більш детальною інформацією звертатися за адресою: вул. Поштова, буд. 16Он-лайн опитування

17.04.2018 11:50

Он-лайн опитування

З метою організації роботи щодо впровадження Цілей сталого розвитку в систему стратегічного планування області департаментом економіки облдержадміністрації запроваджено он-лайн опитування населення щодо пріоритетів сталого розвитку Донецької області до 2030 року.

Розповідайте про наш сайт: