Архів новин та подій


З 2 травня – діятимуть нові рахунки для сплати ЄСВ

25.04.2019 16:30

З 2 травня – діятимуть нові рахунки для сплати ЄСВ

Головне управління ДФС у Донецькій області інформує платників податків, що з 02.05.2019 року вступають в дію нові рахунки за балансовим рахунком 3719 «Рахунок для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування» (далі – рахунки 3719).


До уваги платників податків!

25.04.2019 16:24

До уваги платників податків!

Покровсько – Добропільське управління Головного управління ДФС у Донецькій області звертає увагу платників податків, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2019 році» від 10.01.2019 № 7-р у квітні поточного року вівторок 30 квітня перенесено на суботу 11 травня, тобто останній день сплати нарахованих податкових зобов’язань з податків і зборів припадає на вихідний день 30 квітня 2019 року.Запровадження інтерактивного консультаційно-інформаційного сервісу «Е-ДОВІДКА»

22.04.2019 16:25

Запровадження інтерактивного консультаційно-інформаційного сервісу «Е-ДОВІДКА»

Донецька обласна державна адміністрація, обласна військово-цивільна адміністрація повідомляє про запровадження інтерактивного консультаційно-інформаційного сервісу «Е-ДОВІДКА», аналогів якого не існує на жодному офіційному веб-ресурсі органів влади. Унікальність сервісу полягає в оперативному, логічному та ефективному забезпеченні доступу громадян до інформації з питань, що їх найбільше цікавлять та турбують.Шановні жителі Донеччини!

22.04.2019 14:05

Шановні жителі Донеччини!

В рамках роботи над Стратегією розвитку Донецької області розпочинається опитування населення щодо проблем та пріоритетів розвитку нашого регіону до 2027 року.
Анкета доступна за посиланням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeFL-hwxEd8ThyBAl…/viewform.
Будемо вдячні за її максимальне поширення та безпосередню участь в опитуванні!
Отримані результати стануть основою для визначення цілей та завдань діяльності регіональної влади на найближчі роки.

документ №666_0_40-19 id585944 _02.pdf


Про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування

19.04.2019 10:19

Про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування

Одним із напрямків роботи Пенсійного фонду України є ведення Державного реєстру застрахованих осіб. Даний реєстр використовується з метою забезпечення ведення єдиного обліку застрахованих осіб у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та їх ідентифікації, накопичення, зберігання та автоматизованої обробки інформації про сплату платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а також про набуття застрахованими особами права на отримання страхових виплат.СБУ припинила діяльність диверсійно-терористичної групи спецслужб РФ на території нашої держави – Василь Грицак (відео)

18.04.2019 10:45

СБУ припинила діяльність диверсійно-терористичної групи спецслужб РФ на території нашої держави – Василь Грицак (відео)

Співробітники Служби безпеки України припинили діяльність на території нашої держави диверсійно-терористичної групи спецслужб РФ. Про це на спільному брифінгу з Головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом повідомив Голова Служби Василь Грицак.

Оперативники контррозвідки Служби затримали сімох учасників групи, двоє з яких є кадровими офіцерами російських спецслужб. «Сьогодні зранку був затриманий ще один спільник диверсантів», ‒ додав Голова СБУ.


Армія поза політикою, нам є чим займатися - командувач ООС Сергій Наєв

18.04.2019 10:43

Армія поза політикою, нам є чим займатися - командувач ООС Сергій Наєв

У ексклюзивному інтерв'ю BBC News Україна Командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв розповів, як виборча кампанія в Україні впливає на ситуацію на Донбасі та дисципліну бійців, від чого несуть втрати Об'єднані сили та їхній супротивник, а також скільки території вдалося відвоювати за минулий рік.

Розповідайте про наш сайт: