Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області

ПРО НАБУТТЯ СТРАХОВОГО СТАЖУ ПОДБАЙТЕ ЗАВЧАСНО

22.10.2018 09:01

ПРО НАБУТТЯ СТРАХОВОГО СТАЖУ ПОДБАЙТЕ ЗАВЧАСНО

Право на призначення пенсії за віком після досягнення 60-тирічного віку, з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2018 року, мають особи за наявності страхового стажу не менше 25 років. Кожного року кількість років, необхідних для призначення пенсії за віком у 60 років, буде збільшуватися на один рік та з 1 січня 2028 року становитиме не менше 35 років.

​Електронне пенсійне посвідчення: зручно, сучасно, надійно

17.10.2018 10:23

​Електронне пенсійне посвідчення: зручно, сучасно, надійно

Оформлення електронного пенсійного посвідчення додасть зручності людям похилого віку в отриманні пенсій, розширить їх можливості користування онлайн-сервісами вдома та посилить безпеку при пенсійному обслуговуванні.

​Про організацію виїзних прийомів громадян за місцем проживання,які за станом здоров'я не мають можливості особисто звернутисьдо управління Пенсійного фонду

11.10.2018 09:08

Робота Покровського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області спрямована на вдосконалення організації обслуговування громадян, підвищення якості надання послуг, розвитку дистанційних форм обслуговування громадян. Вже давно в практику роботи управління надійно увійшла система виїзних прийомів громадян за місцем проживання та відвідування на домуосіб з особливими потребами, осіб з інвалідністю та осіб, яким виповнилося 80 і більше років.

Графік особистого прийому громадян керівництвом Покровького об'єднаного управління Пенсійного фонду України

02.10.2018 15:37

ГРАФІК

особистого прийому громадян керівництвом Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України та керівників структурних підрозділів на 2018 рік

​Отримання пенсій залежить від погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду

26.09.2018 11:19

Однією з умов включення періодів роботи страхового стажу для обчислення розміру пенсії за віком згідно чинного законодавства є сплата страхових внесків та єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду України. Відповідальність за це покладено на роботодавців, тому сьогодні саме вони повинні забезпечити право на пенсію своїм найманим працівникам.

​Звернення за пенсією незалежно від місця проживання чи реєстрації

24.09.2018 09:56

​Звернення за пенсією незалежно від місця проживання чи реєстрації

Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», затвердженим постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 №22-1 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 27.12.2005 №1566/11846 (далі – Порядок подання документів), передбачено, що заява про призначення пенсії може подаватися особами до органів Пенсійного фонду за місцем реєстрації, фактичного проживання або за місцезнаходженням підприємства, установи або організації, де працює заявник.