Переваги електронної платіжки від YASNO, про які ви могли не знати

опубликовано 20.05.2020 в 14:25

Понад 80 тисяч жителів Донеччини перейшли виключно на електронні рахунки за електроенергію, повністю відмовившись від паперової платіжки. І мова йде не лише про свідомий екологічний вибір і зручність. Електропостачальник YASNOрозповідає про всі переваги електронної платіжки, про які клієнти могли не знати:

  • згенерувати і сплатити рахунок можна самостійно в Особистому кабінеті YASNO, не чекаючи листоношу з паперовими рахунками;
  • ви контролюєте всі нарахування і завжди впевнені у стані власного рахунку;
  • ви можете обрати платіжну систему, яка не передбачає комісію за проведену оплату;
  • всі оплати через Особистий кабінет зберігаються у розділі «Нарахування та платежі» у pdf-форматі, їх можна переглядати у будь-який час та аналізувати свої витрати на електропостачання;
  • завжди можна самостійно роздрукувати квитанцію про сплату за електроенергію.

Нагадаємо, щоб відмовитися від паперової платіжки, слід у розділі «Нарахування та платежі» Особистого кабінету на сайті YASNO обрати варіант «Не потрібний рахунок на паперовому носії».

«Ми піклуємося про зручність для наших клієнтів та про збереження довкілля, тому створюємо нові можливості для дистанційного вирішення питань, пов’язаних з енергоефективністю та електропостачанням. Більшість питань можна вирішити через Особистий кабінет, сторінку електропостачальника у Facebook або зателефонувавши до контакт-центру», – нагадав директор YASNO в Донецькій областіОлександр Северін.

Розповідайте про наш сайт: