Платникам Покровська про новації законодавства

опубликовано 17.02.2020 в 08:55

Днями фахівці Покровсько - Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області провели семінар для покровських суб'єктів господарювання за участі представників Покровського ОУПФУ Донецької областї.

Під час семінару лекторами висвітлені питання справляння ПДВ, податку на нерухоме майно, плати за землю, адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

Податківці повідомили про новації законодавства та особливості цьогорічного декларування доходів. Зазначили, що за результатами декларування доходів одним із джерел наповнення місцевих бюджетів є сплачені суми податку на доходи фізичних осіб, зокрема, від продажу власної сільськогосподарської продукції, вирощеної на земельних ділянках. Звернули увагу що що наказом Міністерства фінансів України від 25 квітня 2019 року № 177 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859», зареєстрованого в Мінюсті України 04.07.2019 за № 728/33699, з 01.01.2020 запроваджується та вводиться в дію нова форма податкової декларації.

Також були розглянуті питання легалізації трудових відносин, відповідальності за порушення законодавства про працю. Присутніх ознайомили з наслідками нелегального використання роботодавцями найманої робочої сили та закликали використовувати лише офіційно оформлених працівників та дотримуватися належного рівня оплати праці.

Окрема тема – новації у застосуванні реєстраторів розрахункових операцій. Фахівці податкової підкреслили, що цього року замість традиційних апаратних РРО можна буде застосовувати програмні. Взяти участь у їх тестуванні можна до 19 квітня цього року.

Також, податківці закликали до повноцінного користування Електронним кабінетом, за допомогою якого можна надсилати податкову звітність, листуватися з органами ДПС, подавати запити та отримувати різноманітні довідки, мати в режимі реального часу цілодобовий доступ до інформації з реєстрів і електронних систем, що оптимізує час та скорочує до мінімуму контакти з контролюючими органами.


Державна податкова інспекція

Розповідайте про наш сайт: