Податківці запрошують до спілкування засобами Скайпу

опубликовано 23.03.2020 в 11:16

З метою забезпечення всебічної інформаційної допомоги платникам податків за умов, що склалися у зв’язку із введенням карантинних заходів, фахівці Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області запрошують платників податків до спілкування засобами Скайпу в режимі відео-зв’язку.

Консультації будуть надаватись:

- 24 березня 2020 року з 10-00 до 16-00 години начальником Мирноградської ДПІ Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області Кононіхіною Наталією на тему «Переваги користування сервісом ДПС «Електронний кабінет».

Контакт для зв’язку в Скайпі: Nataliya Kononikchina.

- 25 березня 2020 року з 10-00 до 16-00 години із начальником Селидівської ДПІ Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області Босенком Євгеном на тему «Новації: звільнення від нарахування та сплати ЄСВ на час здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (СОVID -19)».

Контакт для зв’язку в Скайпі: tax0521.

- 26 березня 2020 року з 10-00 до 16-00 години головним державним інспектором Добропільської ДПІ Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області Соколовою Ніною на тему «Електронні сервіси ДПС».

Контакт для зв’язку в Скайпі: dpi0507.

Державна податкова інспекція