Податкова Донеччини звертається з проханням використовувати способи дистанційних комунікацій

опубликовано 30.03.2020 в 08:00

Головне управління ДПС у Донецькій області в умовах запровадження надзвичайної ситуації і карантину рекомендує суб’єктам звернень за отриманням адміністративних послуг / платникам податків зменшити надсилання паперових документів та користуватись засобами електронного зв’язку. Одним із засобів електронного зв’язку є сервіс «Електронний кабінет», вхід до приватної частини якого здійснюється за наступним посиланням http://cabinet.tax.gov.ua (з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг). Також вхід до Електронного кабінету здійснюється через офіційний веб-портал ДПС http://tax.gov.ua.

Для зручності платників та використання дистанційного зв’язку з Головним управлінням ДПС у Донецькій області пропонуємо до вашої уваги інформацію щодо способів надання заяв на отримання адміністративних послуг та способів отримання їх результатів, у т.ч. скориставшись сервісом Електронного кабінету (завантажити).

У разі виникнення питань щодо користування Електронним кабінетом необхідно звернутись до служби підтримки за телефоном 0800501007 (напрямок 0) або за посиланням http://cabinet.tax.gov.ua/help/

Додаткові матеріали

Державна податкова інспекція

Розповідайте про наш сайт: