Повідомлення

опубликовано 28.08.2018 в 15:52

Мирноградська міська рада та виконавчий комітет повідомляють, що інформація, яка з'явилася в електронних ЗМІ, про нібито використання символіки так званої ДНР під час святкування Дня шахтаря в Мирнограді, не відповідає фактам. Сайти, що опублікували цю інформацію, посилаються на фото схожих графічних зображень (макетів), які нібито використовувалися для розміщення на бордах в Донецьку в 2015 році. Підтвердити або спростувати цю інформацію міська рада та виконавчий комітет не можуть.

Повідомляємо, що в трансляції святкового концерту в Мирнограді 26.08.2018 року дійсно використовувалися графічні зображення шахтарів, які були розміщені у відкритих джерелах. При цьому всі вони містили напис українською мовою «З Днем шахтаря та Днем міста, рідні мирноградці!».

Наголошуємо, що жодне із зазначених зображень не несло в собі символіки так званої ДНР (прапорів, гербів та іншого). Тому новину про нібито використання символіки так званої ДНР під час святкування в Мирнограді сприймаємо як спробу свідомої дискредитації мирноградської громади. У зв'язку з цим виконавчий комітет залишає за собою право звернутися до ЗМІ, які поширили цю інформацію, для спростування.

Розповідайте про наш сайт: