Про проведення третього бізнес-тренінгу для фізичних осіб – підприємців м. Мирноград

опубликовано 31.10.2019 в 13:42

В рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в м. Мирноград на 2019-2020 роки за ініціативи міського голови Олександра Брикалова 30 жовтня 2019 року на базі молодіжного центру «Рух» за адресою: м-н «Молодіжний», б. 37б під керівництвом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальника фінансового управління Ірини Сущенко відділом економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради було організовано проведення третього бізнес-тренінгу для фізичних осіб – підприємців м. Мирноград. Тренінг проводив юрист відділу економічного розвитку Данської Ради у справах біженців Дмитро Радько за темами:

- «Перевірки, що здійснюються Державною податковою інспекцією. Особливості проведення: підстави, види, порядок проведення та документальне оформлення».

- «Перевірки, що здійснюються в рамках Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

- «Перевірки, які здійснюють органи Держпраці України. Новели законодавства».

Під час проведення бізнес-тренінгу присутні були ознайомлені з Порядком проведення перевірок органами державного нагляду (контролю), який регулюється Законом України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 05.04.2007 № 877-V. Дмитро зауважив, що податкові перевірки та перевірки з питань праці проводяться на підставі інших нормативних актів, а саме: Податкового кодексу України та Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю». Бізнес-тренер представив до уваги підприємців покроковуінструкцію, як поводити себе при проведенні перевірки будь яким контролюючим органом. Також, з фізичними особами – підприємцями було проведено два практичних заняття.

По закінченню бізнес-тренінгу присутні отримали повні відповіді на свої запитання.