Про участь у програмі «Школа організацій з розвитку підприємництва: 2 компонент «На варті інтересів бізнесу»

опубликовано 24.04.2020 в 11:03

Відділ економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради інформує про наступне.

Фонд Східна Європа з березня 2020 року розпочав реалізацію нової програми «Школа організацій з розвитку підприємництва: 2 компонент «На варті інтересів бізнесу» (далі - Програма).

Ініціатива виконується за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAIDKEY) та триватиме два роки. Вона спрямована на посилення ролі та спроможності організацій розвитку підприємництва (далі - ОРП) у підтримці бізнесу на місцеву рівні.

Під час першого року Програми ОРП тримають сучасні знання та практичні інструменти для розвитку сприятливого бізнес-середовища. Сфери, які буде охоплено навчанням: адміністративні послуги та цифровізація послуг для бізнесу; відкриті дані; моніторинг ефективності роботи органів влади для потреб формування місцевої регуляторної та економічної політики; публічно-приватний діалог та організація ефективних інформаційних та адвокаційних кампаній.

Під час другого програмного року ОРП зможуть реалізувати власні проекти, що будуть профінансовані за конкурсом грантів від Програми USAIDKEY, а менторську підтримку надаватиме Фонд Східна Європа.

До участі у програмі запрошуються агентства місцевого розвитку, центри розвитку бізнесу/підтримки бізнесу, а також ініціативні групи, які мають на меті підтримку/розвиток підприємництва з всієї України. Важливо, щоб такі організації та ініціативні групи:

були зареєстровані та/або здійснювали свою діяльність у містах та ОТГ з населенням до 100 тис. осіб;

однією з основних цілей своєї діяльності мали підтримку та захист прав та інтересів малих і середніх підприємств.

Організації підтримки підприємництва та ініціативні групи, що бажають долучитись до Програми, будуть обрані на умовах всеукраїнського відкритого конкурсу. Умови проведення конкурсного відбору можна знайти за посиланням: http://bit.ly/2RxPaTw. Заповнити анкету-заявку для участі можна за посиланням: http://bit.ly/BSO_Program_Application.

Кінцевий термін для подачі анкети – до 27 квітня 2020 року. Інформаційні матеріали містяться за посиланням: http://bit.ly/3a4EX7C.

КоординаторПрограми: Тетяна Мазур, тел. +38 (050) 443 62 75, електронна адреса: bsoschool@eef.org.ua.

Розповідайте про наш сайт: