Робоча зустріч із співробітником управління соціального захисту населення

опубликовано 02.09.2019 в 08:18

21 серпня відбулась робота зустріч між Мирноградським міським відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області та управлінням соціального захисту населення Мирноградської міської ради щодо взаємодії під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк.

Обговорили важливі нагальні питання, насамперед сприяння засудженим, які готуються до звільнення, у визначенні місця проживання або влаштуванні до спеціалізованих установ для звільнених, отримання послуги соціального патронажу даною категорією осіб.

Спільна праця між організаціями в напрямку пенітенціарної пробації надасть можливість мотивувати засуджених до законослухняного способу життя та допоможе їм подолати негативні прояви поведінки.