Розпочалися відбірні регіональні змагання VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»

опубликовано 07.06.2018 в 09:11

В Україні стартував перший етап VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». Протягом червня-серпня в усіх регіонах держави пройдуть відбірні змагання спартакіади. За їх результатами будуть сформовані команди, що представлятимуть області та столицю держави на завершальному етапі, який цьогоріч відбудеться в місті Ужгороді з 12 по 14 вересня на базі спортивного комплексу «Юність».

До програми фінальної частини Всеукраїнської спартакіади включено 6 видів спорту: армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, шахи. Переможці визначатимуться в особистій, командній за видами спорту та загальнокомандній першостях. Спортсмени, які посядуть призові місця в особистих змаганнях в кожному виді програми, традиційно нагороджуватимуться також цінними подарунками.

Характерною ознакою є невпинне зростання масовості та популярності спартакіади серед потерпілих на виробництві, що ілюструють дані щодо кількості учасників відборів за роками: 2013 рік – 1478 осіб; 2014 рік – 1722; 2015 рік – 1785; 2016 рік – 2037; 2017 рік -2287.

Спартакіада є значимою загальнонаціональною подією. Виявом належної державної уваги до цього заходу та визнання його важливого статусу є вітання, які щороку адресуються учасникам та організаторам спартакіади Президентом України, Головою верховної Ради України, Прем’єр-міністром України, Міністром соціальної політики України. Як зазначив, зокрема, в одному з них П.Порошенко «Є всі підстави упевнено заявити про запровадження в нашій державі ще однієї гарної традиції».

Найкращим же підтвердженням затребуваності в суспільстві і життєдайності ідейВсеукраїнської спартакіади «Сила духу» є щирі слова подяки від її учасників, в яких емоційно і напрочуд душевно відображається сутність цього, втілюваного Фондом для людей, проекту. Інвалід-колясочниця з м.Дружківки Л.Кірковська про це сказала так: «Після таких неповторних подій надовго залишається наснага, народжуються сміливі плани на майбутнє і просто хочеться жити яскравим різнобарвним життям».

Мирноградське міське відділення УВД ФССУ в Донецькій області буде представлене командою з 11 учасників на чолі з начальником відділення Чернишовою Р.А. Відбірні змагання пройдуть 13 червня 2018 року в м.Бахмуті на базі комунальної установи спортивно-оздоровчого профілю «Металург». До складу команди увійшли переможці та призери попередньої спартакіади. Це Волков П.І. (настільний теніс), який був призером фінальних етапів змагань в 2015 (м.Ужгород) та 2017 (м.Одеса) роках; Поповська С.С. (настільний теніс); Буртновський В.П. (гирьовий спорт); Братухін О.В. (армреслінг); Братухіна І.Д. (дартс). Також до команди ввійшли і потерпілі на виробництві, які вперше будуть приймати участь у змаганнях.

Бажаємо нашій команді нових спортивних досягнень та перемоги!

Мирноградське міське відділення УВД Фонду соціального страхування України в Донецькій області