Шахраї називаються представниками енергокомпанії: як убезпечити себе і близьких

опубликовано 27.04.2020 в 11:57

Мешканці Донеччини повідомляють про дзвінки під працівників нібито «енергетичної компанії», які інформують про борг за світло та пропонують його сплатити «співробітнику», що підійде до будинку й забере готівку. Електропостачальник YASNO закликає клієнтів бути пильними і в жодному разі не передавати гроші стороннім людям.

Під час карантину усі комунальні підприємства звертаються до клієнтів з проханням берегти себе й уникати відвідування банків і поштових відділень для сплати за послуги.

«Частині клієнтів важко призвичаїтися до нових умов. В першу чергу, це літні люди, які не користуються інтернетом і не можуть самостійно сплачувати онлайн. Ймовірно, це й дало шахраям ідею нової оборудки, адже телефонували здебільшого людям старшого віку. Закликаю молодь розповісти своїм батькам, бабусям, дідусям про схему аферистів і допомагати розраховуватися онлайн», – каже директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Сплачувати за світло безпечно та просто мешканці Донеччини можуть:

  • в Особистому кабінеті YASNO;
  • черезінтернет-банкінг чи платіжні системи (IPay, PayHub, Portmone та ін.);
  • через viber-рахунок, що надсилається клієнтам, які не розрахувалися у інший спосіб;
  • відсканувавши QR-код з платіжки за світло: після сканування відкриється сторінка сервісу PayHub з актуальними особистими даними і сумою до сплати – залишиться лише ввести дані платіжної карти й натиснути «Сплатити».

В Особистому кабінеті YASNOклієнти можуть розраховуватися за електроенергію, передавати показання, контролювати нарахування, відстежувати історію платежів за себе й близьких. Для цього слід на головній сторінці обрати меню «Робота з особовими рахунками» у правому верхньому куті й натиснути на кнопку «Додати особовий рахунок».

Нагадуємо, дізнатися суму до сплати за світло можна не лише в платіжці, а й в Особистому кабінеті, на сторінці YASNOу Facebook,зателефонувавши за номерами (067/095) 65-26-000, (0629) 52-60-00, в рахунку у Viber або SMS, через інтернет-банкінг та платіжні системи.

Розповідайте про наш сайт: