Шановні мирноградці!

опубликовано 22.11.2017 в 10:49

Відповідно розпорядження міського голови від 21.11.2017 № 406 р «Про проведення громадських слухань», 12 грудня 2017 року о 15.00 год, у залі засідань виконавчого комітету міської ради (II) поверх за адресою: м. Мирноград, вул. Центральна, 9 будуть проходити громадські слухання щодо обговорення Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату до 2030 року міста Мирнограда.

З зазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися у відділі інноваційної політики та інвестиційної діяльності Виконавчого комітету Мирноградської міської ради, а також на офіційному сайті міської ради http://dimitrov-rada.gov.ua/.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до відділу інноваційної політики та інвестиційної діяльності Виконавчого комітету Мирноградської міської ради за вказаною вище адресою або на електронну адресу: umrdpd2010@gmail.com

ПЛАН ДІЙ СТАЛОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО РОЗВИТКУ ТА КЛІМАТУ ДО 2030 РОКУ МІСТА МИРНОГРАД

План дій
(ПДСЕР) – це надзвичайно важливий та актуальний документ, який розробляється і впроваджується містами багатьох країн світу у відповідь на нагальні екологічні та енергетичні виклики (парниковий ефект і пов'язані з ним негативні зміни клімату та неминуче вичерпання в найближчій перспективі викопних енергоресурсів – нафти, природного газу та вугілля).

Підтримуючи ідею сталого розвитку, м. Мирноград спільно з Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розроблено План дій зі сталого енергетичного розвитку до 2030 року, який містить аналіз основних секторів виробництва, визначення базового рівня викидів СО2 у місті (так званий кадастр викидів); обмеження та пріоритети для впровадження ПДСЕР; комплекс запропонованих для зменшення викидів СО2 енергоефективних проектів та заходів; інформаційно-просвітницькі заходи; інвестиційна програма ПДСЕР; очікувані результати від упровадження ПДСЕР; фінансове забезпечення реалізації проектів ПДСЕР.

Місто взявши на себе низку зобов'язань, які вимагають активізації усього наявного людського та ресурсного потенціалу з метою забезпечення належного рівня енергетичної безпеки, має унікальну нагоду приєднатися до провідної ініціативи Європейського Союзу – «Угоди мерів», яка має на меті об’єднати європейські місцеві органи влади (муніципалітети) в добровільне утворення задля спільної боротьби з глобальним потеплінням. Підписанти «Угоди Мерів» беруть на себе добровільні зобов'язання, випередити загальноєвропейські вимоги ЄС стосовно скорочення викидів CO2 щонайменше на 20-30%, шляхом запровадження в себе енергоощадних заходів та поширення використання поновлюваних джерел енергії.