Ще 8 телеканалів та 8 радіостанцій почали мовлення з Гірника в напрямку окупованих територі

опубликовано 15.01.2019 в 13:54

На новій телевізійній щоглі в Гірнику Донецької області продовжується встановлення обладнання для організації українського теле- і радіомовлення. Наразі з Гірника у напрямку тимчасово окупованого Донецька транслюються ще 8 телеканалів у цифровому форматі, 3 телеканали в аналоговому форматі, а також мовлять 8 FM-радіостанцій.

Наразі створено новий потужний локальний мультиплекс, завдяки чому розпочата трансляція 8-ми українських телеканалів у цифровому стандарті DVB-T2:

- UA: Перший(НСТУ)- Телеканал UA: Донбас (НСТУ)- Телеканал ICTV- UATV на русском- Телеканал СТБ- 5 канал- Телеканал "Прямий"- Донбас (Телеканал Україна)

В аналоговому стандарті в Гірнику розпочато трансляцію 3-х телеканалів:

- UA:ПЕРШИЙ- UA:ДОНБАС- UATV

Радіомовлення:

- Армія FM - 106.4 МГц- UA: Українське радіо - 90.7 МГц- UA:Радіо Промінь - 95.3 МГц- UA: Радіо Культура - 102.6 МГц- Радіо НВ - 104.7 МГц- Країна ФМ - 89.2 МГц- Громадське радіо - 91.4 МГц- Вільне радіо - 92.0 МГц

Наразі готується обладнання для запуску мовлення нових українських радіостанцій, відповідно до виданих Національною радою дозволів на тимчасове мовлення. Оператором телекомунікацій, який забезпечує організацію мовлення, виступає компанія Телемережі України.

Щогла в Гірнику стала 4-м телекомунікаційним об'єктом, які були побудовані в Донецькій, Луганській і Херсонській областях з метою розвитку українського телерадіомовлення на межі з тимчасово окупованими територіями.

Розповідайте про наш сайт: