Спільний пошук шляхів вирішення нагальних питань - мета зустрічей податківців з представниками бізнесу

опубликовано 12.02.2020 в 08:47

Днями під головуванням начальника Покровсько-Добропільського управління Алли Єльникової у м. Покровську відбувся черговий цикл зустрічей з посадовими особами бюджетоутворюючих підприємств.

Предметом дискусії стали актуальні питання оподаткування, повноти декларування та своєчасності сплати податків, зборів, неподаткових платежів, зокрема податку на прибуток та ПДВ, а також обговорення заходів, направлених на упередження випадків порушення платниками норм податкового та іншого законодавства.

Представники підприємств проінформували щодо проблемних питань, які виникають у фінансово-господарській діяльності та призводять до зниження податкового навантаження у порівнянні із середньогалузевими показниками, зменшення надходжень до бюджетів.

Податківці, за результатами проведення всебічного аналізу діяльності платників, поданої ними звітності та вивчення їх податкових історій, надали запрошеним рекомендації по забезпеченню «безризикового» функціонування очолюваних ними підприємств, а також роз’яснення щодо застосування окремих норм Податкового кодексу України.

Жодне питання, пов’язане з діяльністю підприємств, не розглядається в податкових органах без аналізу рівня заробітної плати та проведення заходів роз’яснювального характеру щодо його впливу на показники надходжень до бюджетів та на соціальний захист. Так було і цього разу, - фахівці ГУ ДПС у Донецькій області в рамках проведених зустрічей обговорили зазначене питання з керівництвом підприємств.

«Відкритість та конструктивність, відверте обговорення нагальних питань та спільний пошук шляхів їх вирішення у правовому полі – ключові акценти діалогу податківців з бізнесом» - підсумувала проведені зустрічі Алла Єльникова.

Покровсько-Добропільське управління

ГУ ДПС у Донецькій області

Розповідайте про наш сайт: