Традиційний автопробіг до Дня незалежності

опубликовано 02.09.2019 в 08:17

24 серпня мешканці Донеччини відсвяткували традиційним патріотичним автопробігом у бік Донецька, в якому прийняли участь і співробітники Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області. Близько 60 машин з державними прапорами утворили колону та рушили до с. Першотравневе. По дорозі до колони приєдналися патріоти Новогродівки, Селидового, Торецька.

В акції прийняли участь бійці з зони ООС, ДУК «Правий сектор», організації ветеранів АТО, місцевого військомату, СІМІС, литовські військові, волонтери, добровольці та небайдужі мешканці. На кінцевій зупинці в с. Першотравневе вшанували пам'ять загиблих в 2014 році бійців біля Карлівки та Першотравневого.

Це дуже хвилюючий захід, який дає змогу об’єднатися та подякувати кожному захиснику, який боронить рідну землю, за нашу незалежність в умовах сьогодення, а також вшанувати пам'ять тих, кого з нами немає, і кого ми не маємо права забути.