У Покровському районі продовжується виїзна робота по декларуванню минулорічних доходів громадян

опубликовано 17.02.2020 в 08:56

Аби зробити процес декларування доходів громадян більш зручним і злагодженим, податківці приїздять до сільських та селищних рад Покровського району.

З початку рокуфахівці Покровсько – Добропільського управлінняГУ ДЩПС у Донецькіц області вже завітали до восьминаселених пунктів Покровського району для консультування і приймання декларацій у мешканців сіл та селищ за місцем їх проживання, зокрема, від громадян, які самостійно обробляють земельні ділянки.

Фахівці управління роз’яснюють порядок заповнення декларації про майновий стан і доходи та надають практичну допомогу селянам у її заповненні.

Податківці висловлюють вдячність керівництву сільських рад за проведену організаційну роботу та громадянам, які вже задекларували свої доходи, та нагадують, що деклараційна кампанія триває до 1 травня 2020 року.

Державна податкова інспекція