Український донецький куркуль

опубликовано 27.11.2019 в 14:45

У рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в м. Мирноград на 2019-2020 роки за підтримки міського голови Олександра Брикалова та депутатів Мирноградської міської ради, з урахуванням Порядку використання коштів обласного та місцевого бюджетів, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва на реалізацію проектів на території м. Мирноград протягом 2017 – 2018 років фінансову підтримку отримали 5 переможців конкурсного відбору «Український донецький куркуль» за проектами: «Модернізація виробництва швейних виробів»; «Міні – виробництво з переробки сільхозпродукції в вигляді напівфабрикатів»; «Рекламне агентство. Оперативна поліграфія»; «Кабінет апаратного лікування, консультації та діагностики зору»; «Вироблення швейних виробів та перетяжка м’яких меблів». Всього було реалізовано проектів на загальну суму 2 466,9 тис. грн., в т. ч. за рахунок міського бюджету на суму 937,9 тис. грн.

Переможці конкурсного відбору «Український донецький куркуль» постійно беруть активну участь в соціально-економічному розвитку міста.

Протягом 2019 року з метою надання дітям м. Мирноград безкоштовних медичних послуг, у рамках реалізації проекту «Кабінет апаратного лікування, консультації та діагностики зору» проводився профілактичний огляд 341 вихованця дошкільних навчальних закладах міста.