Успішне працевлаштування як результат цілеспрямованої діяльності служби зайнятості

опубликовано 15.09.2017 в 14:18

Під час пошуку роботи внутрішньо переміщені особи стикаються відразу з низкою проблем – це і відсутність вільних робочих місць, які б повністю влаштовували, і невідповідність критеріям посади, і тривала перерва у професійній діяльності за деякими професіями, і побоювання роботодавців щодо намірів осіб постійно працювати на місці тимчасового проживання. Надійним партнером у процесі пошуку роботи для соціально вразливих категорій населення є Державна служба зайнятості України.

Так, у лютому 2017 року до Мирноградського міського центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернувся Куча Павло, який вимушений був залишити рідне місто Донецьк та переїхати до Мирнограду. Активний та цілеспрямований чоловік, в минулому - успішний підприємець, а нині - безробітний, одразу включився в процес пошуку роботи, враховуючи умови місцевого ринку праці та погодився на запис відео- резюме. За допомогою фахівців склали коротку відеопрезентацію та розповсюдили серед роботодавців.

Не минуло й місяця як чоловіку запропонували посаду покрівельника сталевих покрівель на підприємстві ТОВ «Восток-стройторг». Вдале відеорезюме та особиста співбесіда, до якої Павла підготували групові та індивідуальні профконсультації фахівців центру зайнятості, дали свій результат. А для того, щоб зробити період адаптації на новому робочому місці легшим та відновити частково втрачені знання і навички було організовано професійне навчання шляхом стажування безпосередньо на робочому місці.

Наразі чоловік успішно працює на підприємстві та вже має перспективи щодо кар`єрного зростання. А роботодавець, в свою чергу, має намір скористатися компенсацією витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи на умовах строкового трудового договору.

Таким чином, професійний та кропіткий підхід спеціалістів Мирноградського міського центру зайнятості, сприяє тому, що колишні безробітні з числа вимушено переміщених осіб мають можливість швидко та ефективно адаптуватись в нових умовах та на новому робочому місці.

Розповідайте про наш сайт: