УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ПРОДОВОЛЬЧОЇ ТОРГІВЛІ ТА АПТЕК

опубликовано 25.03.2020 в 10:40

Відділ економіки, аналізу та прогнозування Мирноградської міської ради інформує, що відповідно до підпункту 1.5. пункту 1 постанови головного державного санітарного лікаря Донецької області від 24.03.2020 № 1 «Про запобігання подальшого занесення та розповсюдження у Донецькій області випадків коронавірусної хвороби (COVID-19)» на підприємствах продовольчої торгівлі, аптеках забезпечити:

- посилення поточного прибирання, дезінфекційного режиму, режиму провітрювання;

- наявність засобів індивідуального захисту для персоналу (масо, разових рукавичок), дезінфекційних засобів, антисептиків для рук;

- роботу персоналу в масках з додержанням термінів та умов їх використання;

- одночасне перебування у торгівельному залі не більш однієї людини на 10 кв.м., врегулювати відстань в черзі між покупцями не менше 1,5 – 2 метри;

- не допуск до роботи працівників з ознаками захворювання на ГРВІ ТА ГКІ;

- інформування населення про заходи профілактики захворювання, розповсюдження пам’ятки на вході та у приміщенні підприємств.

Нагадуємо, що за не виконання обмежувальних заходів на період карантину передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Зі змістом можна ознайомитися за посиланням: