В YASNO пояснили, чому допомагають клієнтам зменшувати енерговитрати

опубликовано 20.05.2020 в 08:05

Чому електропостачальник YASNO допомагає своїм клієнтам зменшувати витрати на енергоресурси за рахунок ефективного їх використання, розказав керівник відділу комунікацій Антон Ковалишин на Всеукраїнському онлайн-марафоні «Перший тиждень енергоефективності та енергозбереження-2020». Захід проходить з 18 до 22 травня за підтримки постачальника електроенергії та енергоефективних рішень YASNO.

Як електропостачальник для 3,5 мільйонів клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях YASNO дотримується міжнародних принципів, взятих на себе Україною в рамках європейських угод та директив щодо енергоефективності й екології, діє у відповідності до принципів Глобального договору ООН щодо розповсюдження екологічно чистих технологій. Також YASNO став єдиним енергопостачальником від України, хто долучився до європейської ініціативи Eurelectric «15 зобов’язань перед споживачами», серед яких є й зобов’язання щодо пропагування енергозбереження. Тож, за словами Антона Ковалишина, важливою місією та стратегічним напрямком діяльності YASNO вбачає формування культури енергоощадливості у клієнтів. Для цього постачальник розробляє енергоефективні проєкти та будує широку сферу комунікацій:

• консультує та дає поради клієнтам з питань енергоефективності та енергозбереження, пропонує споживачам комплексні рішення під ключ для підвищення енергоефективності – спеціальні енергоефективні набори на базі двозонних лічильників, LED-ламп, розеток з таймерами, а також дахові сонячні панелі, системи зберігання енергії та зарядні пристрої для електрокарів;
  • пропонує послуги консалтингу та енергоаудиту;
  • допомагає запроваджувати системи енергоменеджменту, навчає персонал клієнтів та мешканців ОСББ основам енергоаудиту;
  • фінансує та виконує енергоефективні проєкти під ключ на умовах енергосервісу – на промислових підприємствах та у бюджетній сфері (дитсадках, школах, лікарнях).

Продукти YASNO (енергоефективні набори, сонячні дахи, зарядки для електромобілів) – «зелені» за своєю суттю, тож кожен клієнт може зробити свій внесок у покращення екології та зменшення впливу на клімат. До того ж, енергоефективність дозволяє створювати безпечне середовище на промислових об’єктах, бюджетних установах, офісах, комфортне та здорове оточення вдома.

«Енергоефективність – це великий ринок у світі, який також розвивається і в Україні. Наші клієнти шукають шляхи зменшення витрат на енергоресурси. Це їхня усвідомлена та цілком логічна потреба, на яку ми даємо відповідь, пропонуючи енергоефективні рішення та консультації. Як енергопостачальна компанія ми маємо необхідну експертизу, щоб ділитися нею з клієнтами. Серед енергопостачальників ми вже є першими на цьому ринку та плануємо утримувати лідерство у подальшому», – поділився керівник відділу комунікацій YASNO Антон Ковалишин.