Визначення переліку спеціалізованих медичних закладів для лікування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

опубликовано 20.03.2018 в 12:51

Управлінням соціального захисту населення Мирноградської міської ради інформує, що розпорядженням голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 31.01.2018 № 166/5-18 “Про визначення переліку спеціалізованих медичних закладів для лікування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” для лікування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, були визначені комунальні лікувально-профілактичні установи “Міський міжрайонний онкологічний диспансер м. Маріуполя”, “Міський онкологічний диспансер м. Краматорська” для стаціонарного лікування, в тому числі онкологічних захворювань, комунальну установу “Маріупольська міська лікарня № 4ім. І.К. Мацука” та державний заклад “Науково-практичний медичний реабілітаційно-діагностичний центр Міністерства охорони здоров’я України”.