Як отримати інформацію з Держреєстру про суми виплачених доходів та утриманих податків

опубликовано 06.12.2018 в 11:19

Покровсько – Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу, Порядок отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків визначено розділом X Положення про реєстрацію фізичних осіб у Держреєстрі, затвердженого наказом Мінфіну від 29.09.2017р. №822. Відповідно до Порядку відомості з Держреєстру є документом, який безоплатно надається контролюючим органом за зверненням фізичної особи – платника податків (його представника).

Для отримання відомостей про себе з Держреєстру фізична особа має звернутися особисто або через представника до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання) або до будь-якого контролюючого органу у разі, якщо вона тимчасово перебуває за межами населеного пункту проживання. При зверненні подається документ, що посвідчує особу, та заява за формою № 10ДР. Представник додає до заяви ще й довіреність, засвідчену в нотаріальному порядку, та ксерокопію документа, що посвідчує особу довірителя.

Крім того, платник податків може отримати відомості з Держреєстру в електронному вигляді. Для цього за допомогою меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету платника фізична особа, виключно для отримання інформації про себе, може сформувати «Запит про суми виплачених доходів та утриманих податків з Держреєстру фізичних осіб для заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи/декларації про доходи та витрати осіб, які звернулись за призначенням житлових субсидій».

Ознайомитися з порядком отримання відомостей про доходи за допомогою «Спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності/запитів до «Єдиного вікна подання електронної звітності» можна на офіційному порталі ДФС за посиланням: головна/фізичним особам/отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді (http://sfs.gov.ua/fizichnim-osobam/vidomosti-doxid).

Покровсько – Добропільське управління

ГУ ДФС у Донецькій області