Запис на прийом до фахівців управління через особистий кабінет Веб-порталу ПФУ

опубликовано 08.05.2019 в 23:22

Веб-портал Пенсійного фонду України надає можливість записатись на прийом до фахівців Фонду, обрати час, зручний для відвідування, не виходячи з дому. Для цього необхідно зареєструватись на Веб-порталі portal.pfu.gov.ua одним зі способів:

- за заявою (особисто відвідати орган Пенсійного фонду України з паспортом та ідентифікаційним номером та отримати «реєстраційний код» для завершення реєстрації в мережі Інтернет)

- за електронно-цифровим підписом (ключ ЕЦП). Щоб отримати ЕЦП необхідно звернутися в Акредитований центр сертифікації ключів (АЦСК).

Процес запису на прийом включає:

- вхід до особистого кабінету;

- в розділі «Комунікації з ПФУ» обрати «Запис на прийом» та натиснути «записатися на прийом»;

- обрати орган Пенсійного фонду України, визначити тему відвідування та «Завантажити розклад»;

- за даними графіку прийому громадян в органі ПФУ по визначеним датою та темою відвідування ПФУ формується список годин прийому спеціалістами органу ПФУ. В ньому зеленим кольором виділено вільні години прийому, червоним - години прийому, вибрані клієнтом порталу, помаранчевим - години прийому, зайняті іншими клієнтами порталу;

- оберіть час, зручний для відвідування органу ПФУ та натисніть кнопку «Записатися на прийом»;

- отримайте талон щодо відвідування органу ПФУ - кнопка «Друк талону». Наявність талону не є обов’язковою для відвідування органу ПФУ.

Наразі електронний ресурс Веб-портал надає широкий спектр електронних послуг, які будуть корисні і застрахованим особам, і пенсіонерам, і роботодавцям.Заощаджуйте час – користуйтеся особистим кабінетом!

В. о. начальника

Покровського

об’єднаного управління

Пенсійного фонду України

О. Дрегваль

Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області

Розповідайте про наш сайт: