Запрошуємо взяти участь у національній практичній конференції «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами»

опубликовано 25.11.2019 в 08:55

05 грудня 2019 року в місті Краматорськ відбудеться національна практична конференція «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами».

Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

У разі прийняття участі у конференції обов’язкова реєстраціяза посиланням: https://bit.ly/2qF9tUo.

Місце проведення конференції: «Авангард-Хол», м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера 1, Сад Бернацького.

Детальна інформація за телефоном: (050)347-85-73;

контактна особа: Бедзай Олег Миколайович;