Акція до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом для засуджених Мирнограду.

Опубликовано 01.11.2016

28 листопада 2016 року в день реєстрації в приміщенні Мирноградського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області було проведено акцію до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом для осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку в відділі.

Засуджені, які прийняли участь у акції, були проінформовані про шляхи передачі ВІЛ та методи профілактики. Кожен, хто приходив в цей день до кримінально-виконавчої інспекції отримував червону стрічку, яка є символом солідарності із ВІЛ-позитивними та хворими на СНІД, та засоби контрацепції - презервативи.

Метою акції, проведеної співробітниками Мирноградського відділу КВІ, є формування толерантного ставлення своїх підоблікових до ВІЛ-позитивних людей, подолання дискримінації у відношенні них та профілактика захворювання серед осіб, які перебувають на обліку.

Ольга Соловйова,

старший інспектор Мирноградського МВ КВІ