Для підоблікових Мирноградського МВ КВІ провели захід до Дня заснування Організації Об’єднаних Націй

Опубликовано 26.10.2016

24 жовтня 2016 року співробітники Мирноградського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області провели лекцію до Дня заснування Організації Об’єднаних Націй для своїх підоблікових.

Упродовж заходу присутнім розповіли що ООН було створено для підтримки міжнародного миру і розвитку співробітництва у вирішенні міжнародних проблем економічного, соціального та гуманітарного характеру. Засуджені дізнались про історію створення, структуру, членство, фінансування та детально ознайомились з документами прийнятими ООН. Наприкінці заходу засуджених ознайомили з Загальною декларацією прав людини.

Лекція була проведена з метою ознайомлення підоблікових з діяльністю Організації Об’єднаних Націй та надання можливості усестороннього розвитку своїм засудженим.

Ст. інспектор Мирноградського міського відділу

кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України