До Дня Святого Миколая Мирноградські пенітенціарії завітали до своєї вихованки.

Опубликовано 20.12.2016

19 грудня співробітники Мирноградського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області завітали до своєї вихованки та привітали її зі святом.

Підопічній відомо, що в День Святого Миколая чемні діточки обов’язково знаходять під подушкою подарунок, а неслухняні – різочку, яка є попередженням дитині, що час замислитися над своєю поведінкою. Тому вона мала можливість у день перед святом згадати всі свої добрі і злі вчинки та зважити, чого більше, щоб знати чого чекати: подарунок чи різку.

Не дивлячись на те, що підопічна КВІ є вже майже повнолітньою, вона все ж ще вірить в новорічні дива та святкові чудеса. Співробітники КВІ вирішили підтримати цей стан у дівчини і справдити її передсвяткові сподівання. Бо так важливо, навіть в дорослому віці мати надію на краще.

Ліана Гелих,

Психолог Мирноградського МВ КВІ