Мирноградська кримінально-виконавча інспекція сприяє працевлаштуванню своїх підоблікових

Опубликовано 15.12.2016

15 грудня 2016 року співробітники Мирноградського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області разом із засудженими, що перебувають на обліку, відвідали Мирноградський міський центр зайнятості населення та прийняли участь у заході, на якому був присутній представник Центру безоплатної правової допомоги.

Завдяки проведеній зустрічі, в ході якої спеціалісти розповіли присутнім про переваги офіційного працевлаштування, підоблікові кримінально-виконавчої інспекції мали можливість зрозуміти, що саме таке працевлаштування робить їх соціально-захищеними, отже має перевагу в порівнянні з неофіційним. Також вихованців КВІ знайомили з діяльністю Центру безоплатної правової допомоги, де спеціалісти зможуть надати їм необхідну правову допомогу з будь-якого питання.

Одним з кроків на шляху виправлення засуджених є їх працевлаштування, бо саме так можна запобігти вчиненню ними повторних або рецидивних злочинів та підвищити рівень безпеки суспільства, чого і вимагає Закон України «Про пробацію».

Ольга Соловйова,

старший інспектор Мирноградського МВ КВІ