Мирноградська кримінально-виконавча інспекція веде боротьбу з палінням серед підоблікових.

Опубликовано 17.11.2016

За 10 днів до Міжнародного дня відмови від куріння, який відзначається щорічно в третій четвер листопаду в більшості країн світу, з 7 листопада 2016 року по теперішній час, співробітниками Мирноградського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області на базі відділу проведено акцію «Скажемо курінню - Ні», яка буде триватиме до 17 листопада.

Упродовж акції кожному відвідувачу кримінально-виконавчої інспекції співробітники пропонують обміняти цигарку на цукерку або нікотин на вітамін, тобто цигарку на яблуко. Вихованці КВІ були здивовані проведенню такої акції, однак залюбки приймали у ній участь.

Метою Міжнародного дня відмови від паління — є сприяння зниженню поширеності тютюнової залежності, залучення до боротьби проти куріння всіх верств населення. Таким чином співробітники кримінально-виконавчої інспекції вирішити внести свій вклад у боротьбу з цією поширеною шкідливою звичкою серед своїх підоблікових.

Ольга Соловйова

старший інспектор Мирноградського міського відділу