Мирноградські пенітенціарії зі своїми підобліковими відвідали відкриття дошки пам’яті жертв Голодомору.

Опубликовано 28.11.2016

25 листопада 2016 року співробітники Мирноградського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області разом із молоддю, яка перебуває на обліку в відділі, відвідали відкриття дошки пам’яті жертв Голодомору в м. Мирноград.

Не залишилась в стороні і громада Мирнограду. Так, за ініціативою активістів Українського Патріотичного Руху Донбасу, в місті з’явився пам’ятник жертв Голодомору, який був встановлений місцевою владою.

Голодомор 1932-1933 років – жахлива трагедія в історії нашого народу, тому кожного року у листопаді українці вшановують пам'ять жертв Голодомору. Саме з цією метою пенітенціарії та їх вихованці долучились до вказаного заходу.

Ольга Соловйова,

старший інспектор Мирноградського МВ КВІ