Патріотичне виховання молоді, яка перебуває на обліку в Димитровському міському відділі кримінально-виконавчої інспекції.

Опубликовано 20.05.2016

19 травня 2016 року співробітники Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області разом з засудженими, які перебувають на обліку, відвідали святкування Дня вишиванки з метою патріотичного виховання своїх підоблікових, а також збереження цінностей свого народу.

Всесвітній день вишиванки святкується щороку у третій четвер травня та є самобутнім святом, завдяки якому зберігаються споконвічні народні традиції носіння етнічного вишитого одягу. В цей день кожен українець одягає вишиванку та йде в ній на роботу, навчання тощо. До цього свята долучається українська діаспора по всьому світі та просто прихильники українського одягу та України.

В цей день співробітники Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції разом зі своїми вихованцями вдягли вишиванки, дівчата заплели коси, вдягли вінки або прикрасили своє волосся квітами.

Працівники відділу разом зі своїми підобліковими слухали українські пісні, фотографувались разом із родинами в вишиванках і військовими, та пройшлись площею разом із іншими учасниками святкування, чим продемонстрували свою національну та громадську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість.

Начальник Димитровського міського відділу

кримінально-виконавчої інспекції