Пенітенціарії Мирнограду, що на Донеччині, прийняли участь у мітингу до Дня визволення України від фашистських загарбників

Опубликовано 31.10.2016

28 жовтня в Мирноградському міському парку культури та відпочинку ім. Гагаріна пройшов мітинг присвячений Дню визволення України від фашистських загарбників, в якому прийняли участь співробітники Мирноградського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області разом зі своїми підобліковими.

В цей день гості та жителі міста прийшли привітати ветеранів та вшанувати пам'ять полеглих воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. Присутні прослухали привітальну річ мера міста, представників військомату та міського виконавчого комітету. В ході виступів пригадали імена деяких наших співвітчизників, які своєю мужністю і безкорисливою любов’ю до Батьківщини, усіма силами, інколи ціною власного життя, наближали день звільнення України від фашистської окупації. Мітинг завершився покладанням квітів до пам’ятника.

Залучення підоблікових до подібних заходів є однією з умов виконання Закону України «Про пробацію», бо таким чином ми не тільки виконуємо кримінальні покарання, а й формуємо у своїх підоблікових почуття патріотизму та любові до своєї країни на прикладах ветеранів, які вірно і чесно служили рідній Батьківщині, своєму народові.


Ліана Гелих,

психолог Мирноградського міського відділу

КВІ УДПтС України в Донецькій області

Розповідайте про наш сайт: