Підоблікові Димитровської кримінально-виконавчої інспекції ознайомились с послугами центру зайнятості.

Опубликовано 27.07.2016

26 липня 2016 року засуджені, які перебувають н обліку в Димитровському міському відділі кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області, відвідали день відкритих дверей в Димитровському міському центрі зайнятості населення.

Спеціалісти центру ознайомили підоблікових відділу з послугами центру, існуючими вакансіями, розповіли про переваги перебування на обліку у центру зайнятості, отримання статусу безробітного, надали список документів, необхідних для постановки на облік.

Після цього присутнім показали кутки самостійного пошуку роботи, інформації щодо працюючих у місті підприємств, профорієнтації, тобто професій, які можна отримати через центр зайнятості, а наприкінці заходу підоблікові завітали до диспетчера, який більш детально відповів на питання учасників заходу.

Захід виявився дуже корисним, бо завданням відділу кримінально-виконавчої інспекції є не тільки виконання покарань, а й виховання у своїх підоблікових соціально-прийнятої поведінки. Допомога у працевлаштуванні та виборі професії – перший та найголовніший крок до ресоціалізації засуджених.

Старший інспектор Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Ольга Соловйова

Розповідайте про наш сайт: