Підоблікові Мирноградської кримінально-виконавчої інспекцї відвідали центр зайнятості.

Опубликовано 16.11.2016

14 липня 2016 року засуджені, які перебувають на обліку в Мирноградському міському відділі кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області разом з пенітенціаріями відвідали Мирноградський міський центр зайнятості населення.

Упродовж заходу співробітники центру зайнятості провели для присутніх екскурсію центром, ознайомили з послугами, які надаються, провели круглий стіл, на якому вихованцям відділу КВІ розповіли про нюанси постановки на облік до центру зайнятості та новий порядок присвоєння статусу безробітнього. Актуальним було ознайомлення з існуючими курсами навчання з метою отримання нових професій, а також подробицями взяття на облік та пошуку роботи для людей з обмеженими можливостями.

Співробітники Мирноградського відділу кримінально-виконавчої інспекції завжди щільно співпрацюють з центром зайнятості, бо саме реальна допомога у працевлаштуванні своїх підоблікових може зменшити ризик скоєння ними рецидивної та повторної злочинності, що дуже важливо для суспільства.

Ольга Соловйова,

старший інспектор Мирноградського МВ КВІ