Співробітники Мирноградського МВ КВІ та ЦСССДМ до Міжнародного дня прав людини зустрілись зі своїми підобліковими за дружньою бесідою

Опубликовано 12.12.2016

8 грудня 2016 року співробітники Мирноградського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області разом зі своїми підобліковими відвідали захід до Міжнародного дня прав людини на базі Мирноградського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який відбувся за дружнім чаюванням.

Протягом заходу вихованцям КВІ розповіли про те, що до поняття «права людини» людство прийшло не одразу, ознайомили присутніх з Загальною декларацією прав людини, ухваленою в 1948 році Генеральною асамблеєю ООН та основними правами, якими наділена кожна людина.

Захід був проведений в зазначеній формі вперше та приніс дуже неочікуваний позитивний результат, так як кожний учасник в такій атмосфері розкрився, був щирим і відвертим, що сприяло не тільки якісному засвоєнню матеріалу, а й дружній бесіді, в процесі якої хлопці поділились своїми проблемами та переживаннями та отримали поради щодо їх вирішення.

Старший інспектор Мирноградського МВ КВІ

УДПтС України в Донецькій області