Співробітники Мирноградської кримінально-виконавчої інспекції в День боротьби зі СНІДом відвідали Реабілітаційний центр «Твоя Перемога»

Опубликовано 02.12.2016

1 грудня 2016 року ом співробітники Мирноградського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області спільно з активістами Українського Патріотичного Руху Донбасу завітали до Реабілітаційного центру «Твоя перемога» та провели захід, присвячений Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом.

У ході заходу присутні дізналися або пригадали, що таке ВІЛ та СНІД, отримали детальну інформацію про шляхи зараження цим вірусом, а також прослухали корисні поради щодо профілактики захворювання на ВІЛ/СНІД. Учасники заходу пограли в гру в формі брейн-рингу, відповіли на питання і наприкінці заняття на червоних стрічках написали свої рекомендації іншим та розмістили їх на плакаті.

Захід був проведений для поширення інформації про ВІЛ/СНІД з метою попередження захворювання серед населення, а також з метою заклику до соціальної терпимості та толерантного відношення до ВІЛ-інфікованих людей.

Ольга Соловйова,

старший інспектор Мирноградського МВ КВІ