В Мирнограді пройшов конкурс до Дня української писемності та мови «Мова моя солов’їна»

Опубликовано 10.11.2016

9 листопада 2016 року співробітники Мирноградського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області по запрошенню активістів Українського патріотичного руху Донбасу завітали на конкурс «Мова моя солов’їна», який був організований патріотами до Дня української писемності та мови.

У конкурсі прийняли участь 12 учасників молодшого шкільного віку. Діточки розповідали улюблені українські вірші або гуморески. Така складна задача, як визначення переможців, була покладена на пенітенціаріїв, настоятеля храму Святих Верховних апостолів Петра і Павла київського екзархату Української Греко-Католицької церкви та журналіста одного з місцевих сайтів новин.

Наприкінці конкурсу учасники були нагороджені почесними грамотами та солодкими подарунками від Патріотичного руху. Завдяки проведенню подібних заходів ми навчаємо дітей любити рідну мову і Батьківщину, тим самим спільними зусиллями виховуємо підростаюче покоління справжніми патріотами.

Ст. інспектор Мирноградського міського відділу

кримінально-виконавчої інспекції УДПтС