Димитровський міський відділ кримінально-виконавчої інспекції, що на Донеччині, подарував неповнолітнім під обліковим справжню Новорічну казку до Дня Святого Миколая.

Опубликовано 21.12.2015

18 грудня 2015 року співробітники Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Донецькій області, разом зі своїми неповнолітніми вихованцями відвідали урочисте відкриття головного

символу Нового року - нарядної лісової красуні, яке відбулося на головній площі м. Димитров, присвячене Дню Святого Миколая.

Захід зібрав на площі декілька сотень жителів і гостей міста. На відкриття

новорічної ялинки пришли, як діточки, так ідорослі, на заході були присутніми навіть бабусі і дідусі підростаючого покоління.

Звучали пісні, проходило безліч веселих конкурсів, хороводів, бадьорих танців, які не давали дітям замерзнути, бешкетувала банда бісів, прекрасні янголята – вірні помічники Святого Миколаю, допомагали дітям справлятися з різноманітними завданнями.

Присутніх зі святом привітав мер міста Олександр Брикалов та сам Святий Миколай.

Над площею раз у раз підіймалися догори руки діточок з прикріпленими

до них сніжинками, завдяки чому здавалося, що дійсно йде довгожданий сніг, якого так не вистачає для того, щоб кожного дня опинятися у дивовижній зимовій казці.

Наприкінці заходу сталося те, чого так довго чекали всі присутні на святі – і діти і дорослі: заблискала яскравими вогниками новорічна красуня винуватиця урочистості.

Димитровський міський відділ кримінально-виконавчої інспекції із задоволенням завжди використовує кожну причину, щоб подарувати незабутні враження своїм неповнолітнім підобліковим, нагадати їм про головні цінності та дати змогу відчути себе потрібними та повноцінними членами суспільства, бо ці діти частіше за все позбавлені належного піклування від своїх рідних людей та бачать не так багато доброго у житті. Тому окрім свята дітям були вручені подарунки зі шкільним приладдям та солодощами.

Начальник відділу, Вікторія Ємчик

Розповідайте про наш сайт: