Життя, як воно є!

Опубликовано 11.04.2016

7 квітня 2016 року співробітниками Димитровського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей при Димитровському міськвиконкомі був проведений захід під назвою «Життя, як воно є!» для підлітків, які перебувають на обліку в центрі.

На захід були запрошені представники Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції зі своїми неповнолітніми вихованцями.

Присутнім повідомили про гендерні особливості чоловіків та жінок, різницю їх мислення та світогляду та розкрили тему гендерної рівності. Підлітків вчили спілкуватися та знаходити взаєморозуміння з людьми протилежної статі.

Ще гостям розповіли про репродуктивне здоров’я та фактори, які на нього впливають. Також молоді люди дізналися про те, як уберегти себе від інфекцій, які передаються статевим шляхом, та як зберегти своє здоров’я, який спосіб життя потрібно вести, щоб в майбутньому мати здорових дітей.

Теми, які були розкриті упродовж заходу, є дуже актуальними для підлітків, бо саме в цьому віці вони починають будувати відносини та замислюватися про створення своєї майбутньої родини.

Метою даного заходу було дати змогу молодим людям зрозуміти, якими повинні бути відносини у родині, як домогтися взаєморозуміння та побудувати дійсно міцну комірку суспільства зі здоровим потомством.

Начальник Димитровського міського відділу

кримінально-виконавчої інспекції

Вікторія Ємчик

Розповідайте про наш сайт: