Навчання засуджених правилам етикету

Опубликовано 08.06.2016

8 червня 2016 року засуджені, які перебувають на обліку в Димитровському міському відділ кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області, прийняли участь у заході під назвою «Правила етикету у нашому житті», який був проведений співробітниками КВІ на базі відділу.

Етикет - це насамперед норми відносин, негласні стандарти спілкування, прийняті людьми. До нього відносяться правила чемності і ввічливості, прийняті в суспільстві.

До підоблікових були доведені найважливіші правила етикету, якими вони будуть користуватися у повсякденному житті. Присутні на заході дізналися про правила поводження у транспорті та кому треба поступатися місцем, про правила поводження при вході та при виході, а також як правильно вітатися, знайомитися та звертатися до незнайомих людей.

Співробітники Димитровського відділу кримінально-виконавчої інспекції завжди намагаються долучати підоблікових до корисних заходів, на яких вони можуть розширити свій кругозір або навчитися чомусь новому, бо згідно з Законом України «Про пробацію», важливим кроком ресоціалізації засуджених є їх виховання, а не тільки виконання засудженими встановленого порядку відбування покарання.

Старший інспектор Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Ольга Соловйова

Розповідайте про наш сайт: